Su an 19 yasindayim 14 yasindan beri fitness calisiyorum bu sorun olur mu genc yasta fitnese baslamam?

su an 19 yasindayim 14 yasindan beri fitness calisiyorum bu sorun olur mu genc yasta fitnese baslamam?

0|2
4|24

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ne gibi bir sorun olabilir ki? 😒

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Tam aradigim kiz :-)
    Ne sorun olcak ya sacmakama ben 16 yasinda bssladim keske daha erken baslasaymissim diyorum

0|0
    0|0
  • Bende kendimi bildim bileli yaparım spor 10 yaşından beri düzenli mekik şınav barfix çekerim. Spor salonuna gerek kalmadı six pack adonis türü kas gruplarını çıkardım :D şiş değil vücudum fazla ama fit bir vücudum var gerçekten hoş :) erken yaşta spora başlamanın zararı olmaz. Yaşlandığında gençken kaslarını ne kadar kuvvetlendirdiysen yaşlanınca o kadar yararını göreceksin.

0|0
    0|0
  • yaşın zaten genç çoçuk yaşta başlamam sorun olurmu diyecektin belki :D iyi ki bezliyken başlamamışsın pembe :D sorun olmaz sanırım ama bu işi sbir spora yönelde enerjini orda başarılar madalyalar falan alarak harca...

0|0
    0|0
  • Olmaz. Ağır bir spor olmadığı içün fitnüse devam canım benim...

0|0
    0|0
  • Hiçbir sıkıntı olmaz geç yaşlanırsın daha sağlıklı olursun tebrik ediyorum seni

0|0
    0|0
  • sorun olmaz cahil kardesim

0|0
    0|0
  • Hiçbi sıkıntı olmaz. Aferin.

0|0
    0|0
  • Daha uzun yaşar, daha çok acı görürsün.
    Bu kadar ^_^

0|0
    0|0
  • Ağırlık falan kaldırdıysan boy uzaması gerektiğinden daha az uzamıştır

0|0
    0|0
  • sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • Aman kaslı bir kadın olma da. Yoksa sorun olmaz.

0|0
    0|0
    • BIRAZ KAS VAR

• Kasların dışarıdan belli olmasın. Fit bir vücudun olsun ama kasların belirgin olmasın. Kadında kas çok kötü duruyor.

• Oyle türk kızları bar mıymış ya

0|0
    0|0
  • Genç yaşta fitnessa başlamada bir zaear yoktur bodyde zarar vardır ama fitnessta yoktur.

0|0
    0|0
  • Lutfen bana kaslarim baklavalarim var deme , hic sevmem

0|0
    0|0
  • En güzeli

0|0
    0|0
  • eğer olacaksa da şimdiye sorun olması gerekirdi. o yüzden demek ki yok ki bu saatten sonra da olmaz

0|0
    0|0
  • olur

0|0
    0|0
  • Tam tersi daha iyi

0|0
    0|0
  • neden gizliden soruyosun ki bunu :D

0|0
    0|0
  • Hayır tabiki çokta iyi olur

0|0
    0|0
  • Çok iyi yspmışsınız dewam edin bırakmayın

0|0
    0|0
  • artık olacak neyse olmuştur devam et sen

0|0
    0|0
  • ilerde bir erkeğe altın yumruk atabilirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• neden olsun ki ne kadar iyi bir sey tam fit sportifsindir sen şimdi. . oluyorsa da bunu sen bilirsin yani zaten yıllardir sen yapıyorsun :)

0|0
    0|0
  • Kısa kalırsın

0|0
    0|0
  • Hayırda kaç senedir şimdimi aklına geldi😀😀

0|0
    0|0
Yükleniyor...