Zayıflamak istiyorum?

Burda spor salonu çok uzakta bir tane lokal var içinde spor salonu var ama sadece haftada 4 gün 45 dk ve koşu bandına binmemize 10 dk izin var bisiklet falan var bunlarla zayıflanır mı zayıflamayı cidden çok istiyorum

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Zayıflamak istiyosan sana önerilerim;
    1. Porsiyonları 1tabak azalt eğer diyorsan zaten bir tabak yiyorum o zmn yarım porsiyon yap yanındada bol salata ye.
    2. Bol bol su iç. Bol dediysemde 5 L içme günde sonra su dengesinin içine sıçarsın. (Rekorum 4.5 L :) )
    3. Sprint yap. Yani çok hızlı koşup yavaşlayıp birden hızlı koşmak
    . Nefes nefese kalana kadar koş ama nefesi burundan alıp ağızdan ver bu çok önemli bir kuraldır.

Eğer diyosan çok mu tecrubelisin diye 9 Kilo vermiş bir insanım. Baika özel bir bölgeyi sorcaksan sor onada cevap veririm.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yürüyüş bandı için 45 dakika yeterli olur aslında. Diğerleri içinde 10'ar dakika iyi. Belki bisiklet yarım saat olabilirdi. Orası lokal olduğu için mi her kullandığın alete saat konmuş ben o kısmı anlayamadım. 4 gün boyunca hergün yaparsan tabiki fark eder. Azıcıkta yediklerine dikkat etmen gerekiyor ama.

0|0
    0|0
    • orda durma süremiz 45 dk yürüyüş bandına 10 dk izin var gerisine istediğin kadar :/

• 10 dakika yürüyüş bandı için yeterli olmaz. Zaten yarım saatten sonra koşu bandı etkisini göstermeye başlıyor. Ama hiç yoktan iyidir en azından hareket etmiş olursun. Daha kesin bir çözüm bulana kadar.

• EİG için teşekkür ederim 😊

Erkekler Ne Diyor 7

• selam kardeşim. eğer bu kilo verme işini cidden kafana taktıysan o imkanlarla da hızlı bir şekilde kilo verebilirsin. ancak özellikle diyet konusunda internetten bol bol faydalanman gereken bazı konular var. hangi gıdalar karbonhidrat içerir, hangilerinde protein vardır, yağdan, şekerden neden uzak durman gerekir bunları hatim et. koşu bandında 20 dakika sana yeten süredir ama bu antrenmanı interval kardiyo şeklinde yapmalısın (hemen yaz interval kardiyo nedir diye öğren) aynı şekilde 20-25 dakika bisiklet antrenmanı yaparak ve beslenmene dikkat ederek istediğin kilolara zamanla düşebilirsin. youtube'dan savaş cebeci hocanın yağ yakma ve beslenme konusundaki videolarını da takip edebilirsin. bol şans.

0|0
    0|0
  • kaç kilousun ki

0|0
    0|0
  • Bencede zayifla

0|0
    0|0
  • bende ucmak istiyorum

0|0
    0|0
  • Yemek yeme o zaman.

0|0
    0|0
  • Kaçpara vericeksin oraya?

0|0
    0|0
  • Koşu bandı satın alabilirsin. İkinci el uygun koşu bantları var işine yarayacaktır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Koşu bandı 10 dk mı yuh :))
    45 dk'da sporunu tamamlayabilirsin ama bu sınırı onların koyması saçma

0|0
    0|0
  • 4 gün toplam 45 dkdan fena değil yediklerine dikkat etmelisin öncelikle

0|0
    0|0
Yükleniyor...