Bu ilişki bitmeli mi? Yoksa yapılacak birşey var mı ?

Öncelikle benimle ilgilenip yardımcı olmak istiyen bütün herkese çok teşekkür ederim.

Benim yaklaşık 8 aylık ilişkim var ve yaklaşık olarakta 4 aylık bir cinsel hayatımız var ve onun ilkide benim.Benim sorunum ona sürekli ilgi göstermeme üstüne titrememe rahmen çok ilgisiz ve umursamaz hatta haklı olduğum onun suçlu olduğu konularda bile takmadan trip atabiliyor.Aklının arada eski ilişkilerine takıldığınıda biliyorum.Büyük romantik süprizler yapıyorum onu ailemlede tanıştırdım ama etki etmiyor bana karşı sevgisinin olduğunuda biliyorum yanyaneyken çok iyiyiz ama başkalarının yanında biraz takmıyor beni kavgalardada cinnet geçiricek hale gelmeden bağırsam çığlık atsamda yeterli olmuyor değiştirmeye çok çalıştım ve çalışıyorumda sınır ilaçları almayada başladım takmaktan, sıkıntıdan.Sonunda umudum yavaş yavaş tükeniyor.

Unutmadanda belirtmek isterim ben bir erkeğim ve çok çabalıyorum.Takmamayı beceremiyorum.Sizce yapılıcak ne var ne yapmalıyım ya da artık yapıcak birşey kalmadı mı ?

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• önce bu durumu bukadr takma derim sana.zamanla düzelir bu durum ama bunun yüzünden nekadr üstüne gidersen oda böyle davranmaya okadr devm eder ister istemez.aklı eski ilişkilerine takılmış diosun ama onları sen bu kızla kavga ederk gideremezsn önce ona tamamen güven duygusunu aşılaman lazımki bu durumdan kurtulsun.4 aylık bir cinsel yaşamdan bahsediosun bukadr erken olması belki bu kızı güvenszliğe itmiş olabilr ve söyleyemiodur bilemezsn.oyüzden sen yaptıklarına devm et ama baskı kurma ve kavga etme

0|0
    1|0
    • Oncelikle ilgilendıgınız ıcın cok tesekkur ederım. Onun bana karsı guven duygusu tam eminimki ondan vazgecemiycegımı ıdrak ettıgı ıcın bu kadar rahat ve lakaik.İnsan bazen ılgı gostermek yerine ilgi bekliyor karsılıklı konusmak dertlesmek ıstıyor onemsendıgını anlamak ıstıyor ve ben bunu bı erkek olarak ıstıyorum.. Ama ya ben beceremıyorum ya da olmuyor..

• tesekkur ederım deniyeceğim .

Kızlar Ne Diyor 3

• ilk adımları o atsın

0|0
    0|0
  • Vur kicina tekmeyi

0|0
    1|0
  • Sende ayni onun gibi davran soğuk ol bak nasıl değişiyo o zaman

0|0
    0|0
    • benim rızamı kararlarımı önemsemesini,gözüme baktıgında beni anlayabilmesini, benim hayatımıda önemsemesini nasıl sağlarım peki ?

• işte aynen onun gibi olarak kendini geri çekerek

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...