Siz olsanız fotoğraflarınızı siler miydiniz?

sevgilimden ayrıldım .ne değer verdi ne de sevgisini hissettirdi.dayanamadım bu acıya ve bundan önce biçok kez ayrılmak ıstedi hep döndü kararından.ama ben bıtırdım en son da.yoruldum çok.siz olsanız fotograflarınızı sılermıydınız? anılarınızı yırtar atarmıydınız?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• sil tabi hacı... aklına getirecek herşeyi yok et..

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Öncelikle anılar unutulmaz, eger sevgisini hissetmiyosan zaten sevmiyodur, hiç takmam kafamaa yoluma bakarıım dogru olanı yapmışsın

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 3

• ayrılmakta en iyisini yapmışsın tebrik ederim seni . ben o hatayı yaptım malesef tekrar tekrar ayrılan o oldu . Resimlere gelince düşünmeden art yırt yak ne yapıcaksan ortadan kaldır eğer unutamak istiyorsan

0|0
    1|1
  • geride ona ulaşabileceğin ve görebileceğin birşey bırakmazsan daha kolay oluyor unutmak :O ben ayrıldığım insana ait hiçbirşey bırakmıyorum şahsen

0|0
    2|1
  • Çok seviyosun ya bnce barışırsınız bir poşete koy ardından çekmeceye en az bir ay kadar bklet çöpe atma ciddiyim sadece telefonundaki fotoları masanda vs gorceqin anıları kaldır ama bir süre asla atma

0|0
    1|1
    • ilişkimızin 1 yılı doldurmasına 20 gun kalmıstı ..ama son 1,5 aydır cok kırdı uzdu benı cok hatası oldu ben gormezden geldım de ama bana destek olmadı unutturmadı demıyorum unutturmaya calısmadı .o biraz ugrassaydı benım ıcın ,zaten gerisi gelirdi..benden biraz daha birşeyler alıp gotrmesıne izin vermedim bitsin istedim

Yükleniyor...