Vucudumu guzellestirmek icin?

Arkadaslar vucudun duzgun olmasi icin ne yapilmali? Gogusleri ve kalcayi diklestirmek icin? Yuzum zaten guzel degil bari vucudum guzel olsun? (Spor salonunda değil evde)

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• Evde bir halt edemezsin

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Spor salonuna yazilman sart.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• doğru bir mantık bu bence, yüz güzel değilse gtü gögüsü ve bacakları güzelleştir, , özellikle gte çalış önerim bu, zeki bir pembe eferim sana :D

0|0
    0|0
  • sık sık düz taban ayakkai giy kalca calissin tabi baldirlarda oyle gogus diklestirme durumu soguk duşla olur en azindan formunu korursun ama yani oyle yuzum guzel degil bari vucut triplerine girme iste ;)

0|0
    0|0
  • Sut banyosu yap

0|0
    0|0
  • Evde yapacağın bir program bul evde yap sporunu

0|0
    0|0
  • Evde bisi yapamazsin yuruyus yap hergun

0|0
    0|0
  • squat deadlift

0|0
    0|0
  • ev içinde yapacak yardımcı olacak belli başlı aletleri almalısın o halde. kendi vücut ağırlığınla pek bir şey yapamazsın. öyle durmadan squat yap kalça irileşir lafları efsanedir yani. ayrıntılı yardım için yardımcı olurum ama az da olsa alet şart

0|0
    0|0
  • spor salonuna gitmelisin.

0|0
    0|0
  • spor salonu grekmektedir.

0|0
    0|0
  • Crossfit

0|0
    0|0
  • Bacak ve kalça için squat yapıcan knk göğüs olayı ise genetikle alakalı diye biliyorum kadınlarda

0|0
    0|0
  • gögüs kalça kolay karın evde fazla olmazda gögüs kalça olur

0|0
    0|0
  • Evde vücudunu kime göstereceksin ki güzel olsun diyorsun?

0|0
    0|0
    • Ne alaka ya illa birine gostermek icin mi spor yapilir kendi goruntumden rahatsizim

• GÖğüsleri dikleştirmek için destekli südyen alırsın kalça içinde çalışman lazım.

Kızlar Ne Diyor 5

• Ebruliyi izle✌😂

1|0
    0|0
  • Squat yap popo ve bacak için.
    Bel için bir sürü hareket şekli var

0|0
    0|0
  • Yediklerine dikkat et ve sporu ihmal etme youtube'da birsürü kanal var bununla ilgili :)

0|0
    0|0
  • squat lunge yap bol bol squatın cesit cesit hareketleri var bir program olustur ilk 20 den basla hergün 10 ar tane arttır ve hem kaslı güzel bacaklara ve popoya sahip olursun ben yapıyorum su an 500 deyim ve mükemmel sonuc elde etim.

0|0
    0|0
  • Yüzün güzel değilse hiç uğraşma

0|0
    0|0
Yükleniyor...