Kadınlara araba kullanmak yasakmış

arkadaşlar ben suudi arabistanda kadınların araba kullanmasının yasak olduğunu okumuştum bir yerde bu konuda ne düşünüyorsunuz bide niye yasaklanmıış ki yani kadın araba kullanınca noluyoki var mıbununla ilgili bilgisi olan

0|0
46

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• saudi arabistan zaten geride kalmis bir ulke kadin acisindan. Orada kadinlar ancak kullanma objesi falan gibi gorunuyorlar erkeklere. Haklari yok sadece erkeklerin koleleri gibiler orada. Bence arap erkekleri korkuyorlar bize ihtiyaclari olmazsa bas kaldirirlar diye, zaten arap erkekleri korkaktir guclu bayanlri sevmezler.

0|1
    0|0
  • evet bende okudum bir uni de kampuste serbestmis hatta cok komik gercektende traji komik hatta.kendilerini asagiliyorlar halbuki farkinda degiller.

0|1
    0|0
  • Sanmıyorum yoktur öyle bişey yinede bakmak gerek

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kadınlar genelde panik atak oldukları için, hafif bir yanlışta büyük kazalara sebeb olabilir. 2 gün önce tali yoldan bir bayan sürücü arabayı kırdı önümüze, şöför verdi veriştirdi :D bir baktık bayan sürücü xD

0|1
    0|0
  • Şu hayatta, ne kadar denyoluk varsa o bölgelerden çıkıyor zaten, boşver..

0|1
    0|0
  • ani fren yaptığında boşalıyorlarmış kanka :D :D asfasfasfsaf

0|1
    0|0
  • keşke türkiyedede yasak olsa trafık kazaları yüzde 50 azalma olcagı kesin

0|1
    0|0
    • Evet nedense kadından fazla erkeklerin kaza haberlerini görünce düşüncene hak veriyorum çok haklısın karşimm

• Çok haklılar adamlar işi biliyor

0|1
    1|0
  • 3^tane ayna varken karşısında yola nasıl bakıyorlar hayret ediyorum zaten :D

0|2
    0|0
Yükleniyor...