Sevgilinizin olmasını mı isterdinz yoksa herşeyi birlikte yapabileceğinz kız/erkek arkadaşınızın olmasını mı ?

Sevgilinizin olmasını mı isterdinz yoksa herşeyi birlikte yapabileceğinz kız/erkek arkadaşınızın olmasını mı ? ve neden ?

• Sevgilimin olmasını
    50% (4)57% (4)53% (8)Oy Ver
  • Kız arkadaş / erkek arkadaşımın olmasını
    50% (4)43% (3)47% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• sevgilimde arkadaşım olacağına ve aynı şeyleri onunla da yapabilecğime göre sevgili isterdim.

0|0
    0|0
  • herşeyimi paylaşa bileceğim bir arkadaşım olmasını çünkü daimi olanlar onlar oluyor...

0|1
    0|0
  • bana değer veren benimle aglayıp benimle gülen çıkarsızca beni seven birisini isterdim. çok şey istiyorum sanırım..

0|0
    0|0
  • esşim var zahti

0|0
    0|0
  • Arkadaşlar daha iyi

0|0
    0|0
  • Bir sevgili bana göre "herşeyi birlikte yapabileceğinz kız/erkek arkadaş" olayini da icinde barindiriyor zaten.

0|0
    0|0
  • ikiside olsun:)

0|0
    0|0
  • Her ikiside çünkü hayat bir bütündür tek kişiyle yaşanmaz:)

0|0
    0|0
  • her seyi birlikte yapabilecegim sevgilim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Sevgilim olmasını isterdim valla.Tıpkı benim gibi benim kafadan sevdimi dibine kadar sevebilen fedakarlık yapabilen her şeyi gözden çıkarabilen..Yok işte yalnızız aga:) İyi bir kız arkadaşı da yalan..Bir zamandan sonra ya o farklı duygular besliyor ya da Sen..İster istemez..Yalnızız aga yalnız:):)

0|0
    0|0
  • Yerine göre değişir

0|0
    0|0
  • Kız arkadaş / erkek arkadaşımın olmasını

0|0
    0|0
  • ikisinide istemezdim çünkü herkes şerefsiz olmuş bir daha sırtımdan vurulmayı göze alamam

0|0
    0|0
  • evlenmek isteyenler hangisini seçsin?

0|0
    0|0
  • Arkadaşınla herşeyi yapamazsın ama;)

0|0
    0|0
    • bana kalırsa arkadaş olmak daha iyi geri kalan şeyi evlendiğimde yaparım

Yükleniyor...