Kapat

Bu aile konusunu aşmamız için ikna etmek için ne yapabilirim?

İyi Geceler arkadaslar.

3,5 Aylık ilişkim var 12 gun sonra 4 ay olucak. Bu gun ailesinin beni istemedigini sadece beni degil hiç kimseyi istemedigini okulun bitmesini istiyor ve engell olarak görünüyorum ailesi için halbuki dersleri oldugunda sınavları oldugunda anlayış gösteriyorum herşeyde anlayış gösteriyorum. Bu gun ayrılma konusması yaptık ailesi yuzunden ve benim yüzümden ailesiyle eskisi gibi olmadıgı sen olmasanda olmıycagını dedi . ilişkimiz devam etse günün birinde ailem ayrılcaksın dese naparsın dedi dedim yıkılırım hayatıma kimseyi sokmam cunku sen varken içimde baskasıyla mutlu olamam ben aynısını sordum bende hayatıma uzun bir sure almam dedi ve dedim ayrılınca baskasının helali olunca o yastıga kafanı koydugunda aklına ben gelicem yapabılıcekmısın degince gozlerı doldu . aileme karşı gelemem ciyneyemem dedi . bende dedim gidiyorum ama sırf sen beni istemedgin için gidiyorum seni cok seviyorum vazgecemem senden ama istemedign için gidiyrm. son bir defa öpüp gidiyim dedim nereye hiç biryere gitmiyorsun dedi. Ve duraga gittigimizde dedim nediyorsun dedi görmüyormusun senın yanındayım cevabım bu. Bu aile konusunu aşmamız için ikna etmek için napabilirim sence ne olucak yardımcı olun lütfen :((

0|0
2|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• ah bu aileler benimde canimi yiktilar. ya cok basit bir konu aslinda seviyorsaniz asla ayrilmayin hallolur bu durum ya dersin sen ben engel olmuyorum derslerine diye ya da az gorusursunuz ama ask boyle kolay harcanmaz yapmayin bu kucucuk sebebten dolayida kacmayi deneme bence sen ailene furumu izah et onu sevdigini derslere engel olmadigi de iste bence ikna et

0|1
    0|0
    • Sevdigimiz için asla ayrılmadık daha dogrusu yapamadık. ben ailemi ikna ettim ama o ailemi ciyneyemem senin içn dedi ama ayrılmadıda .. acayip oldu daha cok

• ayrıldık artık bir anlamı kalmadı tabi içmekten baskaa

• ayni sevgilim gibisin:S icme bence

• bahane bu ayrıl

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...