Daha 1,5 ay oldu 20sinde 2 ay olcak sizce daha erken mi?

20 Nisan da başladım evet sıkılaşmaya basladım, zayıfladım herkes ooo felan diyor evet ama hala etlerim yumusak göbeğim gitmiyor bir türlü sorun sizce nerde ya? Ağlıcam ya. Ramazan da girdi şimdi Ramazan da ne yapmalıyım bilmiyorum :(

Ekmek yiyorum ondan mı?

30 dk cardio yapıyorum squat mekik her şeyi yapıyorum... Düzenli gidiyorum sayılmaz ama spora? Ondan mı? Ya çok kafama takıyorum arkadaşlar ya göbeğim dümdüz olsun istiyorum.

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Göbek kolay eriyecek bir bölge degil kaldıki 1.5 ay cok kısa bir süre ekmegi kes yediklerine dikkat et eriyecektir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Sayın gizli üye, Her yerde ve herzaman söylenen bir söz vardır. Beslenme Fit olmanın %75 idir. Herşeyden önce beyaz ekmek hayatında olmamalı. Yulaf ile ekmek ihtiyacını gidermelisin. Yediğin yemeklerin yağ oranını olabildiğince azaltmalısın. Çünkü; Vücudumuzun en önce kolay yağ toplayan kısmı göbek ve basendir. Yağların en son eritildiği ve en zor eritildiği kısımda göbektir. Yani dememoki göbek kısmı uzun bir zaman diliminde sıkılaşır ve erir. Eğer vücudunun göbek harici kısımları düzelmeye başladıysa sporunda göbek kaslarını çalıştıran hareketlere önem ver.

0|0
    0|0
    • ekmeksiz nasıl yaşıcam doyucam :(

• 1,5 ayda gitseydi gobek fitness salonlari ac kalırdı

1|0
    0|0
    • Ne önerirsiniz? Bazıları diyor ki yok efendim 2 ay da 10 kilo verirdin bilmem ne...

• hem düzensiz yapıyorsun, hem yaptığın zaman 30 dkcık yapıyorsun, hem de ekmek yiyorsun...

0|0
    0|0
    • abi cardio 30 dk sadece diğer şeyler fazla.

• düzen çok önemli, yediklerine dikkat etmen hele en önemlisi

• Bölgesel hareketler var onlari dene

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...