Hayatta kaçırdığınız fırsatlar anlatın Lütfen detaylı..

hayatta kaçırdığınız en büyük fırsat ne idi ve sonra sizi ne gibi etkiledi olumlu ya da olumsuz..

Güncellemeler:
birde ben söyleyeyim..gençliğimde herkez kızlarla takılırken ben ya ailemle geziniyor ya onlara yardım ediyor ya da ders çalışıp inekliyordum..gençliğimi yaşayamadım sevgilim bile hiç olmadı sanırım en büyük fırsat gençlikti ellerimden kaydı gitti..bir kızın göğsüne başımı yaslayamadan..

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• çocukluğum serserilerin olduğu bir mahallede geçti hiç dışarda oyun oynayamadan büyüdüm. istediğim bölümü tutturamadım üniversitede. ve küçükken tiyatro okuluna gitmek isterdim ama aksiliklerle arada kaynadı. eğer 28 yaşındaysan hala genç sayılırsın senin yaşında bir arkadaşım var o kadar neşeli ki. hala çocuk gibi çok beğeniyorum o huyunu. kaçırmış olduğun gençliği hala yaşayabilirsin.

0|0
    0|0
    • gülüm ne kdr güzelde konuştun zaten bende çocuk gibiyim nazımla oynasınlar mesela çok çocuklaşırım..içimde gülmek ve çatmak isteyen ilgilenilmemiş çocuk hep çocuk olarak yüreğime hapsoldu ve zannedersem 70imede gelsem çocuk kalacağım..hatta bu Dünyyadan çocuk göçeceğim :)) benim ruhum hep çok temizdi.. ama hep talihsizlikler beni buldu..hayat resmen benim yüzüme vurarak gösterdi yanlışlarımı..ya insanlara kendimi anlatamadım ya da anlattığımda artık çok geçti..ama diyorum ki hala sağ ve sağlıklıyım

• çok güzel bir şey bu bende içimdeki çocukluğun hemen biteceğini sanmıyorum.. iyimser olanları hep talihsizlikler buluyo benide buldu çok.. ama şimdi bizimde iyi günlerimiz gelir.. aman içimizdeki çocuğu kaybetmeyelim :)

• canım sıkma canını Ailene sarıl..ben eskiden daha avanaktım ondan açıkgözler beni görürdü genelde ama artık hala içimdeki çocuk dursada daha cin bir çocuk o artık bu arada nerdensin öğrencimisiniz..!

Kızlar Ne Diyor 5

• Yok sanırım gelmedi aklıma bişey.

0|0
    0|0
  • almanya'ya yarışma için gittiğim de ordan bir teklif gelmişti ama orada yaşamam lazımdı. bu en büyük fırsatımdı bence kabul etmedim sonra pişman oldum :(

0|0
    0|0
    • bende okurken kötü arkadaşlarıma çok uyduğum için pişman oldum..sigaraya başladım bıraktım benden otlanmak için boşver bişey olmaz dediler gene başlattılar artık arkadaş tanımıyorum..bir arkadaş varsa ya hayat arkadaşım ya cephe olmalı artık güvenmek zor geliyor bana insanlara çok az kişiye güveniyorum..

• üfff yaramı deştin

0|1
    0|0
  • Aklıma gelmedi bak şimdi.

0|0
    0|0
    • illa vardır ama akla gelmez işte..bak ben çok sevdiğim arabamı sattığıma pişman oldum oda bir fırsattı benim için..pişman oldum çünkü..

• Daha çok çalışsaydım çok daha iyi bir bölüm bitirirdim ama şikayetimde yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• hayatı iskalamak bu denir kardeşim :(

0|0
    0|0
    • Aşkı ıskalamak en kötüsü..ya aşkı ıskalarsanız..

• babası haklı kzın bir okulu bitsin 20 sini geçsin

sen askere git filan

ben 30 beni boşver

• o giderse birşey olursa onun gibisini bir daha nereden bulurum..hep dua ediyorum bana nasip olması için hatta diyorum ki eğer yazmadıysan Tanrım hani nasibim değilse yazınsa genede hep iyi olsun meleklerin onu korusun ve ben onu canım bahasına olsa bile korurum hiç yarı yolda bırakmam..bu arada nerdensin..çok yerler gezip türlü kızlar görüyorum hoşuma gidiyor olsada hiç beni onun kdr etkileyen tek Allahın kulu olmadı..ve sadece arkadaşız yani meraba nasılsın iyiym sen nasılsından öte bir drm yok

• Hiç fırsat kaçırmadım..

30'umdan sonra artık..

0|0
    1|0
  • amerikada calisma firsatini teptim..neyse

0|0
    0|0
Yükleniyor...