Spor salonuna yazildim hoça baya bir zorladi kaslarimi çaliştirdi aletlerde. Her yerim ağriyor yürüyemiyorum nerdeyse?

Neyapabillirim nezaman gecer? bilgili olan arkadaslar bir yardimci olsun

0|0
10|31

En İyi Erkek Görüşü

• İlk gittiğimde bana da olmuştu o , ilk günden zorlaması hocanın salaklığı bir hafta dinleniceksin sonra kaldığın yerden devam ediceksin ilaç milaç kullanma derim ama bir doktora görünmende fayda var

1|0
    0|0
    • bu durumda beklemelimiyim ağrilarim gidene kadar yoksa yüklenmelimiyim. Hocam spor plani yapti haftada ückere gitmem lazim. Yarin gitmeliyim mesela?

• Sondaki soru işareti yanlış oldu merak ettim hangi spor salonu

• Peki ozm yarin en iyisi gittmim. Yurtdisindan yaziyorum :) spor salonu ayni değildir

En İyi Kız Görüşü

• Hocan çok zorlamakla hata yapmış. Spor yapmayan insanın kasları alışık değildir yavaş yavaş başlanmalı ki buna rağmen ağrı yapar ama sende şu an olduğu kadar değil. Stretching yapmayı dene eğer dayanılacak gibi değilse dinlen sadece.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• Hamlamıssin birkac gune gecer kotu birsey degil kolay gelsin :)

1|0
    0|0
  • Kasların bu tür ağırlıklara alışkın değiller 3 4 gün içerisinde geçer. Ağrıması iyi birşey korkmana gerek yok.

1|0
    0|0
  • Streching yaparak kaslardaki laktik asiti dağıtmalısın birde soğuk su ile şoklama yapmanı yeğliyorum ben öyle yapıyorum

1|0
    0|0
  • 3 4 güne geçer

1|0
    0|0
  • Zamanla

1|0
    0|0
  • Ahahaha bende heves edip spor salonuna yazılmıştım ilk günün sonunda kolumu kanatımı kaldıramaz hale gelmiştim dahada gitmedim ogünden sonra. Ama ağrısı 5-6 gün sürmüştü. :D

1|0
    0|0
    • Yürüyemiyorum ayaklarimi yere zor basiyorum :/

• Spor çıkışı hemen duş alsaydın keşke ağrılarını hafifletirdi.

• 1 hafta sürer. sonra kasların alışır. ben merdiven cikamadigimi biliyorum

1|0
    0|0
  • Hamlamışsın normal geçen bir kaç güne

1|0
    0|0
  • 1 haftaya geçer spora yeni başladıysan normal o vücudun hamlığından bir süre sonra ağrılar geçiyo günden güne yorulmanda azalıyo

1|0
    0|0
  • Olr gcer aliskin degilsin ondan

1|0
    0|0
  • dövelim mi hocayı, adres ver 'sen pembemizi ' nasıl yorarsın diye hesap soralım olmaz mı pembe :D

1|0
    0|0
    • Hoca hercules gibi :/

• hiç bişey olmaz pembe, senin canını sıkmışlar vız gelir o bize :D zaten tek başıma değil ekip toplayacam senin için :D

• 1hata sonra gecer daha once yapmadiysan

1|0
    0|0
  • Devam edeceksin bisey olmaz kaslar yirtilmis

1|0
    0|0
  • Yat dinlen

1|0
    0|0
  • ilk gunden bu kadar zorlamaması gerekıyordu... bir kac gune gecer.

2|0
    0|0
  • Bir kac gune gecer

1|0
    0|0
  • ilk 2-3 gün öyle olur sonra alışırsın

1|0
    0|0
  • Ilk haftalarda olur böyle ağrılar devam edersen zamanla yorgunluk ve güçlendiğini hissedeceksin

1|0
    0|0
  • Gecmez hamlanmis kaslarin calsimaya baslamis ve buda sana baski yapmis yeni oldugun icin

1|0
    0|0
    • Evet ilk defa bukadar ağir spor yaptim. Yarinda spora gitmeliyim ama bu durumda yapamam. Açiyi hafifleteçek birsey yok mu

• Hocayi görsen hercules gibi. Tirstim biraz akili akili her gösterdini yaptim. Ilk 10 dakika koştum iç üst alt bacak , kalça , karin kaslari , göğüs, bel yukari ve alt, birde omuz Kol 3×10😂😂 hepsi bitikten sonra yine 10 dakika koşmaya götürdü birde. Ben iptal tabi

• Yanlis baslangic icin cok agir istersen bir konus

• duş al bol bol.

1|0
    0|0
  • Aynı benim gibi koçta benim ağzıma sıçmıştı harbi berbat bir şey 2-3 gün en fazla 5 güne geçer.

1|0
    0|0
  • süt tüketimini artır. protein de artır. kas ağrısı ilk başlarda normaldir

1|0
    0|0
  • Ilk gün çok zorlama bozulur uff olur

1|0
    0|0
  • bir kaç güne geçer ağrıyo diye gitmemezlik yapma

1|0
    0|0
  • Bende spor hocasıyım

1|0
    0|0
    • bu durumda beklemelimiyim ağrilarim gidene kadar yoksa yüklenmelimiyim. Hocam spor plani yapti haftada ückere gitmem lazim. Yarin gitmeliyim mesela?

• Bu durumda hafif yüklen kendine fazla zorlama bir haftaya geçer

• Tuzlu su ile sıcak Bır duş almalısın küvete sıcak su doldur ve tuz at ve 20 dk bekle içinde gecer

1|0
    0|0
  • 3 gün sürer kesin

1|0
    0|0
  • bu sorumu şimdi yakınma ki bu bu soru silinmeli ama şunu diyeyim devam et 1 haftaya bomba gibi enerjik olacaksın

0|0
    0|0
    • Soru tabiki cok ağrim var

• Bu soruda yanliş olan ne? Bilgim olsa sormam heralde

• soru değil ki bu yakınma bu yakınıyorsun sonuna ''bugün karnım acıktı? '' bu soru mu? senin yazdığın soru mu? bir de popiler olmuş ona kızıyorum sana değil sisteme biz yazsak silinir senin yazdığın yakınmayı ben yazsam ya da erkek silinir

• Instagrama foto atmak için spora gittiğini hoca nerden bilsin söyleseydin öyle yapacağını.

0|0
    0|0
    • Nediyorsun ya. Insta felan kulanmiyorum. Kendi halimde birisiyim.

• O zaman evinde otur. Spor yapıyorsan sonuçlarına katlanacaksın. Squat yaptıktan sonra evine rahat yürüyebiliyorsan o yaptığın spordan hayır gelmez ve sonuç alamazsın

• 1 hafta ağrır sonra geçer :)

1|0
    0|0
    • Insallah gecer bu durumda beklemelimiyim ağrilarim gidene kadar yoksa yüklenmelimiyim. Hocam spor plani yapti haftada ückere gitmem lazim. Yarin gitmeliyim mesela?

• Gitmelisin tabiki vücüdün şuanda ham oyüzden ağrıyor ama gittikçe alışıcak vücüdün oyüzden devam et:)

Kızlar Ne Diyor 9

• Ilk gunler boyle

1|0
    0|0
  • 3-5 gün dayanacaksin. Benim çok ağrım olursa mesela kolumda veya bacağımda biraz ısınma haraketleri yapıp ağrıyan kasları güzelce gevsetiyorum. Ağrıyı alıyor daha hızlı

1|0
    0|0
  • Bir kaç gün daha ağrıyacaktır. Kasların ısınınca ağrın hafifletecektir pes etme hemen :) bir haftaya alışırsın :)

1|0
    0|0
  • masaj açma germe magnezyum potasyum ve kalsiyum içeren besinler al bir haftaya düzelir... egzersizlere devam

1|0
    0|0
  • Geçer birkaç güne

1|0
    0|0
  • HOCANA söyle yavaş alsın bir dahaa

1|0
    0|0
  • İlk haftalarda zorlanmalar ve agrılar olurda sonra alısırsın

1|0
    0|0
  • olur ılk gunler