Trende gördüğüm çocuğu bir daha nasıl görebilirim?

Şimdi uzun süredir internetten takip ettiğim bir çocuk var ask.fminden twitterından falan takip ediyorum çok tatlı bu arada :) karşılaşacağımız hiç aklıma gelmezdi geçen gün trende gördüm özensiz giyinmiştim o gün okula gideceğim için tam demirden tutunacakken onunda tuttuğunu gördüm 1-2 saniye baktı başka bir yere gittim neden böyle yaptığımı bilmiyorum sanırım daha fazla beni öyle görsün istemedim neyse aynı yerde indik o gün bugündür o çocuk aklımdan çıkmıyor rüyamda görüyorum kendimi onu düşünürken buluyorum hiç ortak arkadaşımız yok hatta bana bakma ihtimali bile 0 ama onunla yeniden karşılaşmak istiyorum karşılaşırsam napmalıyım konuşayım mı nasıl tanışabilirim bir el atın bana :(

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• Göremezsin ama aşk ta gurur olmaz mesaj yazmayı dene.

Kesin çözüm...

yaz mesajı ve Kafanın içindeki kurdu öldür gitsin... ;)

1|0
    0|0
    • gurur olmaz utangaçlık olur :( zaten mesaj nasıl atıcam fbden arkadaşlık isteği yolladım kabul etmemişti bile :(

• hayırlısı haklısın çok teşekkür ederim cevabın için.. :)

• Kalp ruha der ki :Ben severim, aşık olurum;ama acısını nedense hep sen çekersin. Ruh da cevap verir : Sen yeterki sev.

Rica ederim... Sen yeterki sev ve çabala ;)

Erkekler Ne Diyor 17

• Ben ve cogu erkek kendine guvenen kadinlardan daha cok hoslaniriz , (kendi cevrem icin konusuyorum) . Sen cesaretli davranirsan ve de konusursan zaten cocugun hoslanacagi varsa hoslanir , ama bunu sapik gibi veya aslaklik yaparak degil gayet dogal bir sekilde tanisarak yapman lagzim. " Merhaba ben Nihal nasilsin? " iyi bir baslangic mesela ;)

1|0
    0|0
    • kendime güvenmeliyim evet gerçi çok zor sadece ilişkilerde değil normaldede kendine güvensiz utangaç bir tipim ama düşününcede haklısın.. ne kaybederimki en fazla :) teşekkürler

• vayy tesadüfe bak :)) hemen ask.fm den yazsaydın ya :)

1|0
    0|0
  • Seninki baya bir zor durum bu isler icin facebook diyorum sadece cunku facebooktan bir kiz bir erkegi eklerse o cocuk kolay kolay hayir demez onun icin bence ilk sen bir muhabbeti kur.

1|0
    0|0
  • Takip et faceten (;

1|0
    0|0
  • sansini yüz yüze dene sanal alemde insanlar daha da bir havali oluyor

1|0
    0|0
  • el atmıyalımda bence cok zor denk gelmeniz

1|0
    0|0
  • Sirkeci - Halkalı banliyosunu kastediyorsan, çalışmıyor ki o ya Ağustos'a kadar.

Tadilat var..

1|0
    0|0
  • facebookdan felan mesaj merhaba diye

1|0
    0|0
    • çok zor be yıllar önce arkadaşlık isteği yolladım kabul etmedi :(

• twitterdan ask fm den at bana da böyle mesaj atan bir kız var ama ben ilgi göstermiyorum çok yapmacık atma ciddi mesaj at biraz

• nası tren bu ya ayakta gidiyorsun metro falan olmasın ?

1|0
    0|0
  • onla aynı yerde inmissiniz oralarda takıl denk gelir belki:d

1|0
    0|0
  • daha göremessin bence mesaj la

0|0
    0|0
  • sana bir el atarım ama bağırmak yok :/ sen istedin bak

0|0
    0|0
  • fazla büyütme gözünde kimseyi gönlünde de . bu kadar olmamalı sevmeler .

1|0
    0|0
    • çok çok haklısın benden bir üstünlüğü yokki? ama gönüle söz geçmiyor onu napacağız :)

• onun önüne de beni geçir :D

• resımdekı hangısı sensın?

0|0
    0|0
  • burdayım işte bende seni takip ediyordum :D

1|0
    0|0
  • uçakta asdgfghfj :D

1|0
    0|0
  • kara tren gecikir belki hic donmez. :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Dur bir el atayım sana. Ertesi gün aynı saatlerde tekrar orda ol aynı saatlerde aynı hattı kullanıyodur belki

1|0
    0|0
  • Dm den mention dan yürü aşkını ilan et :((

1|0
    0|0
    • tam bir umutsuz vaka olduğum için fake hesaptan takipledim fakeden yüriycem en sonunda çocuğa :D

• Yok o zaman çocuk seni nasıl farketsin :( hem özgüveni bile yok bu kızın izlenimi oluşur senin üstünde

• Raydan çıkanları izledin mi sen :))

1|0
    0|0
Yükleniyor...