İftardan sonra spor yapmak kusturur mu?

İftardan 1 saat sonra spora gittik bugün. Bizim midemiz hafif bulanır gibiydi yani şişmiştik dedik ki arkadaşımla cardio olarak sadece yürüyelim ağır çalışmayalım mekik bile hani yapmayalım bacak basen kol sadece. Eliptik (uzay) yapmadık. bir tane kız eliptik yaptıktan sonra bir fenalaştı gitti kustu. Hocaya sorduk böyle böyle napmalıyız. İftardan 45 dakika sonra gelin cardio yapın koşmayın hafif hareketler yapın 1 saat durun dedi. Yeterli olur mu doğru mu?

0|0
1|20

En İyi Erkek Görüşü

• Basit bir dille söyleyim. İftardan sonra spor yapılmaz, kusturur evet.
    En aşağı 2 saat fark olmalı. Ya da iftardan önce 1 saatlik yapmak daha iyidir.

1|0
    0|0
    • Orucluyken yapılmaz? Spor salonları 12'ye kadar açık nasıl olcak o iş :)

• abi cardio yapsam susarım açken vücut kas yakar deli misin

• Antrenmanın bittiğinde direk evde olup yemeğini yiyebileceksen hiçbir sıkıntı olmaz.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Bulanti degilde , ben iki saat sonra yapiyorum halsizlik ve yorgunluk olusuyo

1|0
    0|0
  • Alışkın olmadığınızdan bence, zorlayın, açılırsınız.

1|0
    0|0
  • e tabi daha sindiremeden vucudu zorluyosun. ben iftarımı su ile açip 1 2 kaşık çorba içip spora koyuluyorum geldikten sonra yiyorum

1|0
    0|0
  • Makarna gibi unlu gıdalar vücutta sıkıntı yapar spor yapmadan en az 1.5 saat once tuketılmelı bence ıftarda az yenmelı spor yapıldıktan sonra eve döndüğünde hafıf yıyecekler le sahur yapılmalı. Ama yemekle spor arası 1 saat minimum

1|0
    0|0
  • bunu bilmiyorum

1|0
    0|0
  • Hayır ne alaka yapan çok ama yemek yedikten sonra hemen gitmeyin biraz mide dinlensin birden yükleniyosun bir de hafif hafif ye birden yeme

1|0
    0|0
  • Ölüme oynamissin8z

1|0
    0|0
  • iftardan sonra yedikleriniz protein yüksek olursa hiç bir sıkıntı çekmezsiniz.

1|0
    0|0
  • bencede hemen yapılmamalı 1 saat sonra başlanmalı spora ve ağır tempoyla yapılmalı

1|0
    0|0
  • İftarda az ye.. Sporunu yap.. Spor sonrası sağlam ye.. ;)

1|0
    0|0
  • Ramazanda spor biraz sıkıntı olabiliyor. Spora aksam 22.00 gibi gidersen sorun olacagini sanmiyorum.

0|0
    0|0
  • Ağır şeyler yersen kusturabilir

1|0
    0|0
  • Ne kadar yediğine bağlı

1|0
    0|0
  • Kardiyoyu iftardan önce yap ve iftarı ana öğün yap. Ama ağırlık çalışacaksan iftarı ara öğün gibi yap glisemik indeksi yüksek besinler tüket 1 adet muz patates vs. Antrenman sonrası ana öğün yap. Ayrıntılı bişeyler sorarsan özelden sor

0|0
    0|0
  • Bilmem hic iftardan sonra spor yapmadim

0|0
    0|0
  • fazla yemesen olmaz

0|0
    0|0
  • Cok yemeyin bir cirba icip kalkim

0|0
    0|0
  • Ben iftardan sonra göğüs-kol antrenmanına girdim hiç bir sıkıntı olmadı

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...