Şu lanet olası ayva göbek nasıl gider?

Hayatım boyunca hep bu vardı!! 2,5 aydır spora gidiyorum yediklerime dikkat ediyorum, karın yağım hiç yokmuş hoca söyledi. Ama bakar mısınız!!! Tüm mekik bel ters crunch her boku calısıyorum aklınıza gelen... Ne zaman dümdüz olcak ağlıcam :(

Şu lanet olası ayva göbek nasıl gider?yatarken böyle ohhhhhh

ama otururken;

Gerçi şişkinlik problemi olan da bir insanım ama ne kadar etkilicek yani...

0|1
15|61

En İyi Erkek Görüşü

• bence böyle gayet iyisinn :)

1|0
    0|0
    • Saçmalama...

• bence çok iyi yani senin gibi bir sevgilim olmasını isterim yani sevglim olsan kilo vermeye kalksan kızardım okdar yanii :)

• Tesekkürler verdin mii :D

En İyi Kız Görüşü

• yatarken boyle ohh :))))) hahahaha iyi guldum ya
    benimkide oyle :( bende bayadir calisiyorum eritmek icin ama uzun vaadeli bir cozum bulamadim :/

1|0
    0|0
    • sizin gitmedi mi

• ya nasil biliyormisun boyle egzersiz yapiyorum baya baya gidiyor 4 5 gun yapmiyorum geri geliyor yani ya ben yanlis bisi yapiyorum ya da yapacak bisi yok dogam boyle :S kendimi ayva gobekli dansozlere bakarak avutuyorum iste harbiden cok hos duruyor onlarda :D

Erkekler Ne Diyor 60

• Allahim bide tutup sıktirmis igrencc

3|0
    0|0
  • şekeri azalt ekmeği azalt tuzu azalt günde en az 1 km yürü ve günde 3.5 litre su tüket 1-2 aya hiç bişey kalmaz

1|0
    0|0
  • Karin kaslarini cikarmaya calismalisin.. Basinc uygular gobegine.

1|0
    0|0
  • Siskinlikle ilgis yok. Kotu durmuyor dert etme. Illa gitsin diyosan sadece spor yetmez diyet yap daha ozenli yap 0 yag al gunluk 30 gr dan fazla protein alma

#İnsanBuSinusoidalEğriMisali

1|0
    0|0
  • En sevdigim sey bir kadinda hafif göbek olmasi. Balik et hatta senden de kilolu. Bunu soruna ithafen yazmiyorum eski cevaplarimda da mevcut. Hos bence.

0|0
    0|0
    • su görüntü hoş mu

• Ya sen onlara ne bakiyorsun? Valla bak tanışmak isterim sirf sundan bile etkileniyorum.

• Mesaj at da uyuyim yarin konusalim

• Merhaba

Spor yapıyorsun ama doğru hareketlerle mi asıl sorun bu? 2,5 ayda büyük gelişmelerin olması gerekiyordu aslında.

Dilersen sana evde yapabileceğin bir program verebilirim. Hatta özel videoları bile olan sende onları evinde pc'nde izleyerek aynı hareketleri doğru şekilde yapabilirsin

Piyasa fiyatı 90 lira olan bir set.

0|0
    0|0
    • Ya bende büyük gelişmeler oldu zaten tek sorunum göbek anlatabildim mi? Çok fazla şişen bir insanım ondan mı yoksa ya mekik çok yapıyorum bakın. Ekmeği kesemedim ondan mı :(

• Karın yağını söylemeyen hocaya selam olsun burdan.. bir halttan anladığı yokmuş

1|0
    0|0
    • Karın yağı 1 çıktı gayet güzel dedi?

• Yapıyorum zaten ama işte bazen ekmek yediğim oluyor onuda mı kesmeliyim :(

• Ekmeği tamamen kes ekmek şişkinlik verir onun yerine yumurta ye

• Hatanı sana söyleyeyim gerçi hocanın sana bunları zaten söylemesi lazım.. Sadece mekik crunch ile karın yağı erimez.. Bir çok karın hareketi var bunları yapman lazım bu birincisi.. sadece kendi ağırlığınla çalışman yetmez ayrıca ağırlıkla çalışman lazım bu da iki.. reçeteni yazdım hadi geçmiş olsun

0|0
    0|0
    • ağırlık niye vermedi bana oc karı. hangi karın hareketi

• 20 ahahha :D ağız alıskanlıgı saygıdan :D

• benle aynı yaştasın bide bana abimi diyorsun :D 17 falan sanmıştım yaşını :D neyse aklına takılan bir şey olursa sorarsın

• Ben bu göbeği daja önce gördüm o zaman bir aydır squat yapıyodın Şu an ikinci ayındasın galb ama fiziğin iyiydii senin daha dur gider merak etme belin ince zaten her türlü giderin olur dostum.

0|0
    0|0
    • ya gitmiyor ama bu gitmiyor herkes hocan yanlış hareket veriyor diyorlar !!! yok hoca kötüymüş bilmem ne

• nasıl yani

• Yani hgi haröeketleri yApıyorsun programın var mı güzel bir program yapalım sana

• Bemce Seksi sotun yok

1|0
    0|0
  • Kahvaltıdan evvel meyve ye.

1|0
    0|0
  • yalnız en geç giden odur :S en az 6 ay spor yapmalısın :S

0|0
    0|0
    • oha harbiden mi?

• Gider elbet yani :)

• tabii ki de gider :D

• Kosarak

0|0
    0|0
  • Djjsjsjs hey masallah balına göbegi ne ayvası

1|0
    0|0
  • Bu göbek geçmez ya, resmen senin bir parçan olmuş

2|0
    0|0
  • bu ayva göbek değil. kadında ayva göbek özel ilgi alanım, bu kesinlikle değil. daha çok bira göbeği gibi. ama öyle kötü değil ya, oturunca öyle olur

1|0
    0|0
    • Zamanında yediğim hurmalar işte... Ya 2,5 ay oldu sizce geçer mi? Bakın yattığımda yok, kalktığımda var nasıl iş bu

• minnacık çıkıyor işte oyle değil tabi ki :)

• öyle atsan net belli olurdu, belki öyleyken gerçek bir ayva göbektir. eğer öyleyse sakınnn spor yapma kalsın

• 😄 hoca Dediğin adamı bir gözden geçir istersen..! Vücut yağ oranın fazla olduktan sonra kıçını yırtsan yırtığınla kalırsın

0|0
    0|0
    • Cardio yapıyorum zaten abi.

• Ekmekte yok asla değil mi? Yani sorun beslenmede mi diyorsun?

• Kilit nokta beslenme , beslenmeyi çözersen sorun kalmaz , spor yaptığın günler 4 4,5 lt sıvı tüketmeyi ihmal etme normal günler 3 ün altına düşmemelisin

• Fazla takıntı yapmışsın

0|0
    0|0
    • Yorumlara baksana :(

• bu karpuz mu ayva mı

• Ayva tabi ki. Gerçekten sıkıntı yok Nasıl anlatayım

• hocan seni yemiş. orda yağ var. skinny fat denilen durumdasın şu an. hocanı dinleme derim hoca değil o.

0|0
    0|0
    • yok kardeş ben yanlış anlattım sanırım ölçüm yaptı dedi ki karın yağın 1 çıkt güzel dedi. Bana napmam gerektiğini anlatır mısın lütfen?
      30 dakika cardio zaten yapıyorum, mekik olarak Ters mekik, ters crunch, normal mekik, legraise, makas, russian twist, hyper exe yapıyorum..

• Herhangi bir diyetisyene sor sana o olcum aletlerinin hepsinin yanlis sonuc verdigini soyleyecektir.

Spor salonlarina ordan burdan biseyden haberi olmayan adamlari topluyorlar, cogunun ne diyetten ne program yazmaktan haberi yok. Cikariyo seni makineye al senin yag oranin bu diyip standart programi da yazip gonderiyor.

Yaptigin antremanlardan cardio haric yag yakmani saglayacak egzersiz yok. Digerleri karin kasi yapar. Karin kasi yapmak yag yakmak degildir.

1) cardioya devam edeceksin 40 45 dakikaya cikar
      2) yapabiliyorsan 12 tekrarda zorlanacagin bir agirlikla squat ekle programina
      3) dogru diyet en onemlisi. Bir gun icindeki yeme aliskanligin, boyun, kilon hakkinda bilgim olmasi lazim bunu duzeltmek icin

• Ay benim de oyle spor yapmistim duzelmisti ama simdi gobek onden gidiyo :D
    Sana tavsiyem spordan ziyade beslenmen. Sabah kahvaltiyi bastir. Oyle aksam arasi ye yeter onlarda da tika basa doyma. Kosudan ziyade de gunluk 30-45 dakika sadece yuru. Tatliyi kes ki tatliş göbek çikmasin :)

0|0
    0|0
    • Oruc...

• tüy var be :D

• Ay olsun okadarda temiz yinede. Ben makineyle ala ala öldüm resmen ya :(

• Mekik falan cek :D

0|0
    0|0
  • gitmez pembe o , o senin mütemin cüz ün çünkü :D

0|0
    0|0
  • ayva gobegi degil bildigin double simit.

0|0
    0|0
    • sonuc?

• o boku yediririm sana moruk :)

• bokla isim olmaz istersen sana g0tumu yedirtirim

• koşu bisiklet mekik le falan gider

0|0
    0|0
  • Ayva göbeği severim.

0|0
    0|0
    • bunu?

• Normal göbek işte. Onu eritirsen tahta gibi kalirsin. Tahtayida ben sevmem

• Benim göbeği gorsen hasta olursun demekki sen :D gerçi bende göbek yok :)

• Hangi spor salonuna gidiyorsunuz? Her gordugunuz sisman adami bu isi biliyor zannetmeyin. Calistiklarinin hicbirinin faydasi olmaz. Ayrica karin yagin var iste daha ne olsun

0|0
    0|0
    • 1 adam değil kadın. 2 ölçüm yapıldı karın yağı 1 çıktı. 3. oturduğum için biraz fazla oldu sıkılaşmam gerekmiş onlar zamanında yediğim hurmalar. Biradan dolayı oldugunu düşünüyorum.

• Canım söyle bakim o zaman neymiş gereken :D

• Ne kadar iğrenç o tüyler ney lan öyle 🙄

0|0
    0|0
  • Yağ kardeş o bol bol kardiyo

0|0
    0|0
    • Yapıyommm! Daha 2, aydayım diye mi acaba

• ayrıca ben programa uymuyorum internetten araştırıyorum yapıyorum, hocaların tabiki mükemmel oldugunu iddia etmiyorum vericeksin 1 2 milyar anca ilgilenirler seninle, ki benim ayakta çekilmiş fotoğrafımı onca kişiye attım burda sadece alt karın sorun dedi gerekli antremanlarla düzeltebilirim, sen ne afkuruyosun hala vitaminsiz

• Tabi bu hakaretleri ederken ne vücudumdan haberin var ne de kaç senedir fitness la uğraştığımdan ne okuduğum bölümden :) ben sadece yardımcı olmak istemiştim :)

• kız: doktor bey şeyy benim bir zar vardı da.
    doktor bey: ee hani yok.
    kız: işte o yüzden.
    doktor bey: haa, çift dikişte yüzde elli indirim var.
    kız: iplik ne kullanıyonuz?
    doktor bey: at kılı.
    kız: o zaman olur.

0|0
    0|0
  • göbek gitmez sadece bir süreligine tatil yapar gelir :D

0|0
    0|0
    • cidden mi :(

• nasıl yani :D

• aşk = eritme etkisi. göbek yağı = fit % çıtılgı efekti :P

• Erkekler Devam
    30

Kızlar Ne Diyor 14

• Sık bırak

1|0
    0|0
  • bendede minicik var ama sevıyorum onu :D

1|0
    0|0
  • Ters mekik çek

0|0
    0|0
    • onuda yapıyorum abla ya

• onu denemedim abla

• Bu tiplerde inanma bilip bilmeden yazıp çiziyorlar , mekik Çekmem sadece karın kaslarını güçlendirir.

• Insülin direnci mi var ki, bir test yaptir. Bir de gobek cevrene agda 😕

1|0
    0|0
    • Ya seviyorum ben onları :D Oha nerden anladınız şüphelerim vardı. Hangi bölüme gitmeliyim bu test için?

• Gerçekten harika bir tespit yaptın ama

• Gidersen yaz bakalım buraya ne çıkar merak ettim. Bir eig hak ettim asdfjsjj

• Yoğurt limon pul biber kürü.. saglikli beslenme.. mekik agirlikli fitness.

0|0
    0|0
    • Geçer elbet yani 2,5 ay oldu daha...

• 2,5 ayda karin kasida yapardin. Niye hala boyle gobegin canım . Yanlis uygulama yapiyosn demek

• Napıyorum ki abla hocada mı sıkıntı var. Yediklerime mi dikkat etmiyorum :/

• Yatarken sıfır zatende oturrken az varmıs sekerı kesebılırsın 21 gun veya sabah kalkınca yogurt yemeyı alıskanlık halıne geıtr

0|0
    0|0
  • Göbeğini burda sergilemene hiç anlam veremedim.

0|0
    0|0
    • Sen anlam vereme diye sergiledim.

• Sık bırak kanka her kızın problemi fazla büyütme

0|0
    0|0
  • göbeğinle yaşamaya alış :)

0|0
    0|0
  • Mekik çekerek
    Yalnız o göbekte ki kıllar ne Allah aşkına ya!!! Öf 😁

0|0
    0|0
    • Ya ağda yapıyorum daha cok artıyor napsam onlara bilemedim.

• Ne ayvası lan, bu bildiğin karpuz.

1|0
    0|0
  • hangi hareketleri yapıyorsun mesela?

0|0
    0|0
    • Ters mekik, ters crunch, normal mekik, legraise, makas, russian twist, hyper exe

• bende ayni bu durumu yasiyorum ne yaparsam yapayim duz olmuyor

1|0
    0|0
  • karın çalış ben baklava yolunda adım adım ilerliyorum

0|0
    0|0
    • abla yapmadığım şey kalmadı diyorum:D

• daha 2,5 ay oldu erken m isence

• sadece karına odaklan 2-3 ayda görürsn değişikliği

Yükleniyor...