Fenerbahçe herşeye rağmen başarılı mıdır ?

ve tabi Aykut Hoca . ne diyorsunuz bence başarı sağladılar. siz ne diyorsunuz

0|0
14|34

En İyi Erkek Görüşü

• aykut hocaya çok kızıyorum ama yiğidi öldür hakkını yeme takım şampiyon olduğunda 3 temmuz sürecinde lugano (bekir+egemen : lugano etmez) a.santos( hasan ali +ziegler :santos etmez) niang + emenikede geliyordu bu kadro bozuldu seviye olarak düştük 3 veya 4 sene ligi domine ederdik aykut hocayı sevmediğğm yanı geldiğinde sion maçı oynamıştık iyi olacağız topa sahip olacağız dedi aradan 3 sene geçti hala aynı futbolu oynuyoruz defansif anlam iyi olacağım diyosan hızlı kontralar yapmalısın takım bunuda yapmıyor tamammen doğaçlama futbol oynuyoruz ama aykut hoca başka teknik direktörler gibi değildir adamdır ( t. direktörlüğünü sevmem)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Fenerbahçe Ballıdır ! hep öyleydi...

ya yıllardır alt yapıdan verdiğiniz bir yıldız yok, Beşiktaş bile bu konuda sizden iyi...

adından bahsettirecek bir Fenerbahçe futbolu diye bir şey yok, buna rağmen bakarsan Türkiyenin en zengin ve en bonkör yöneticileri Fenerli.

Tövbe tövbe, çocukken Allah Fenerli derlerdi... çarpılcam ama bir sempatisi olduğu belli yani evrenin :)

0|4
    3|5
    • anlamıştım zaten fenevde bir dokunulmazlığın olduğunu. tayyip amca bile platininin kıçını yaladı fenev için. UEFA da buraya kadar gelmesine de UEFA ve hakemleri sebep oldu. 2000-2001 yılındaki bizim maçlara bak bir de fenev eziklerinin oynadığı maçlara bak. adalet kavramından yoksun bir şekilde haksız hedefe doğru ilerliyorlar. Allah'tan tarafsız bir yönetim istiyoruz artık kıçımıza kadar geldi yani sabrımız...

• ne kadar iyi bildiklerini gördük kelepçelerle götürülürlerken... işte aynen dediğim gibi :D yüzünüze türkürsek yarabbi şükür tavrı kusura bakma ama... o adam hala Türkiyede spor klubü yönetiyorya tüm fb taraftarları atsın kendilerini bir yerden ,

• değil Fener.. Türkiyede futbolu sporu katletti uyuz herif... bıracağıda yok o hırsla birisi eline bir kaç kupa versinde belki biraz rahatlar

• başarılıdır bence.

2|0
    0|0
  • Cok dengesiz futbollari var... Ha tamam iyi oynuyolar diyorm bir bakiyorum yerlerde futbollari...

Ligde kotuler... Kupa maclarinda cok cok kotuler... Cidden cok ballılar...

0|5
    2|2
  • kötü değiller eksikleri var

1|0
    1|0
  • bir fenerbahçeli olarak her zaman kendi takımımı destekliyorum.Umarım BERFİCA takımını yener.türkiye adına...

1|0
    0|1
  • herzaman basarılıdır kanaryam <3 Emin oL Buna BAŞARILIYIZ ..

1|1
    0|1
  • tabiki başarılılar ..)

1|0
    0|1
  • Evet her zaman başarılıdır. Aykut Hoca'ya gelince Alex olayından beri kendisine sıcak gözle bakmıyorum ama başarılı sayılır mı? Bence evet.

0|0
    0|0
  • Herşeye rağmen değil... onlar her daim başarılı :)

1|1
    0|2
  • Aykut Hoca'yı çok severim. Başarı sağlıyolar.Çünki 6-0 yendiler Gsyi.

1|1
    0|2
  • isterse küme düşsün fenerbahçe hep en başarılı fenerbahçe derim platonik aşk gibi bişey

0|0
    0|0
  • Galatasaraylı olarak, gayet başarılılar. Bir kere alex yok alex.

0|0
    0|0
  • Yani fena değil.

0|0
    1|0
  • Orta düzeyde desek.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 33

• Ben fenerbahçeliyim ama bu cevabı taraftar olarak açıklamak yanlış olur. Sonuçta taraftarlık olarak bahsedilmiyor. Yaşanan olaylara bakınca yani insan olarak düşünelim takım arkadaşlarından gidenler oldu şike davaları oldu şu bu oldu derken bence yine boşlamadı fb. Azim ve kararlılıkla yolunda gidiyor gibi gözüküyor. İlerde nasıl olur bilmiyorum ama bu azimle devam ederse daha fazla başarılar da kazanabilirler. Oynama biçimine takılmamak gerekir. Çünkü bir başarıyı elde etmek için çalışma azim ve irade gereklidir. Oynayış biçimi çok fazla etkilemez. Sonuçta insanın yapısı belirliyor bunu. 11 kişilik takımdan 1 kişi maçı önemsemese maç gidebilir. Mantıklı sonuçlar doğurmak gerekir.

1|0
    0|0
  • aykut hocayı sevmiyorum ve gitmesini istiyorum adam istafa ediyor başkan izin vermiyor o yüzden başkanda gitmeli.Bakınız bugün fenerbahçenin ligde 7 puan geride 2. olması (35 puan kaybetmiş olmasına rağmen 2.)beşiktaş'ın zor günler geçirmesi galatasarayın ve trabzonsporun formsuzluğu sayesindedir.Uefa kupası yarı final başarısına bakalım.Grupta marsilyayı geçmek tek başarıydı bana göre..Limassol zar zor yenildi.Lazio ilk maçta kırmızı kartla oyun dışı olan oyuncu yüzünden yenilmiştir.O dakikaya kadar fenerin doğru dürüst oyunu yoktu.(Maçı izliyenler bilir)Türkiye kupasında bir zahmet olsun yarı finalde bu kadroyla.Ve son olarak aykut kocamanın ısrarı ile alınan krasic 7milyon€ ve stoch 5€ ilk 11 i bırakın ilk 18 de yer almıyorlar..BU BİR BAŞARI DEĞİLDİR..

ve maalesef benficaya karşı eleneceğiz adım gibi biliyorum.

0|2
    0|0
  • idare eder

0|0
    1|0
  • Hiç bir zaman ligde şampiyon olmamışsan gs ve fb için başarı değildir ancak olma şansı devam ediyo. Uefa kupasında farzedelim finalde yenildin tarih 2.leri hatırlamaz. Türkiye kupasınıda alsanda kimseyi doyurmaz olayın özeti bu :)

0|0
    0|0
  • Hayır..

Fanatik fenerliyim ama bu sezon fenerbahçe'nin oynadığı neredeyse hiç bi' maçtan haz almadım, eskisi gibi oyunu tatmin etmiyor..

2|1
    0|0
  • Transfer tercihleri kötüydü yoksa kötü değil bence.

Ama Galatasarayla kıyaslanmamalı futbolu, kalitesi. Galatasaray şuan çok formda.

0|1
    0|1
  • Açıkça genel olarak başarılı gözüküyoruz ama futbol bakımından bu sene sınıfta kaldık kazandığımız maçların hepsi bireysel yeteneklerle kazandık hermaç biri çıkıp maçı kurtardı takım oyunu oynayarak kazandığımız maç hatırlamıyorum ben bu sene

0|0
    0|0
  • bence gs herşeye rağmen başarısız bu kadroyla en az 15 puan fark atmaları lazımdıki beceremediler buda a.kocaman ve fener i başarılı gösteriyo

1|0
    0|0
  • başarılı özelliklede uefada evdeki maçlardaki savunması çok iyi fakat 4-2-3-1 oynadığı halde sol ve sağ açıkları yeteri kadar hızlı olmadığı için kontra atağı hızlı ypaamıyor.

1|0
    0|0
  • fenerliyim.bu konu hakkında bir öngörüm var.lütfen benzetmelerimi yanlış anlamayın,sadece olayı açıklamak için yapıyorum bunu.aykut hoca 2. adamdır. mesela ismet inönüde 2. adamdır. ikinci adamı birinci adam yapamazsın.yaparsan hata olur.bilmem anlatabildimmi

0|0
    0|0
  • her zaman yanındayız herşeye rağmen başarılı diyemeyiz ama yinede başarılı belki şans belkide gerçetne oyunuyla ama dediğim gibi yensen yenilsen kalbim hep senle fenerbahçem :D

0|0
    0|0
  • Ben aykut kocamanın hoca olduğuna inanmıyorum ama futbolda istikrar önemlidir bence bir şans daha versinler son kez sonra bakalım seneye ne olacak ama transfer şart

0|0
    0|0
  • Eğer bir Fenerbahçe taraftarıysan, her daim başarılıdır.

2|0
    0|0
  • Kesinlikle Başarısızdır.Ligde bol bol puan kaybı yasadı ve Avrupa'da geldigi nokta basarı olsada,eledigi takımlar acısından düsünürsek bir basarı degildir.

Sunuda eklim,fener bu sene ilk defa hızlı ve organize bir takım ile oynayacak.Benfica'yı elerse,başarılı sayarı.Helal Olsun Derim...

0|0
    0|0
  • Bu kadar sıkıntıya yıpratılmaya ve olumsuzlulara ragmen EVET diyorum.Aykut hocaya gelince o kesinlikle bir ANTRONÖR değil menejerliği iyi yapıyor ama kesinlikle sezon sonunda yollar ayrılmalı.

1|0
    0|0
  • skorer.milliyet.com.tr/oguz-akdeniz/fenerbahce-konusulmazsa-ne-olur---/YazarYazisi/1693413/default.htm

0|0
    0|0
  • YENSEDE YENİLSEDE FENERBAHÇE DİYORUM

FAKAT ARTIK ŞU AZİZ ABİ GİTSİN DİYORUM

1|0
    0|0
  • Başarılı

Ama yetersiz :)

Fenerbahçe' yi kaldıramaz :)

0|0
    0|0
  • Katılmıyorum ..

0|0
    0|0
  • Galatasarayın kadrosu uefaya fazla şampiyonlar ligine eksik f.bahçenin kadrosu da uefa için biraz eksik keşke alex gitmeseydi

0|0
    0|1
  • bence avrupadaki türk takımları arasında en iyi oyunu oynayan takım Fenerbahçedir

0|0
    0|0
  • Fener Uefa kupasını alsın bikini giyerim.

0|0
    0|0
  • Kupa alamadan başarılı olamaz ki bu gidişe 3 'ün 1 'ini de alamaz. :)).

0|0
    1|0
  • aykut hoca gitmeli...yeter artık taktikleride ezdiği futbolcularda çizmeyi aştı bence

0|0
    1|0
  • çok kötü oynuyor şu aralar bence

0|0
    0|0
  • kağıt üzerinde başarılıyız ama oyun olarak vasat her maçı izlerim ama çok az maçta keyif aldım.

0|0
    0|0
  • Fenere bu fazla bile

0|0
    0|0
  • başarı değilde şanslı.

0|0
    0|0
  • kalitesiz kadro teknık hoca baskana ragmen su an oldukları nokta gayet ıyı

0|0
    0|0
  • Nerede o eski Fenerbahçe...