Onun beni unutmasını istemiyorum çünkü hala seviyorum. Ne yapsam?

farkındayım biraz ergence bir konu ama cevaplarınızı bekliyorum. adının baş harfini yazmaya duriym hemen onun profili çıkıyo deli oluyorum. unutmam gerekirken hergün profilindeyim. oda benim profilimi takip ediyo. engellesem ne düşünür ? yalnız onun beni unutmasını istemiyorum çünkü hala seviyorum oda benim gibi gördükçe acı çeksin istiyorum. engelleyip gözden kaybolursam iyice unutur mu yoksa merak eder mi ?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• ben de tam tersine ne yaparsam yapayım O'nu bulamıyorum bir türlü. yazıyorum baskaları cıkıyor. kıymetini bil, aşk bazen acı çekmektir de.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• link

eski sevgili unutulmaz

0|0
    0|0
  • Seversen sikilirsin.

0|0
    0|0
  • merak eder + sinirlenir

0|0
    0|0
  • sizinki sanki ayrılık değil cilveleşmek :)

0|0
    0|0
  • anlamadım kafanmı karışık senin bu ne lahana böle

0|0
    0|0
  • Başka profilden bakar.

0|0
    0|0
  • madem danışıklı dövüş yapıyorsunuz neden bu kadar süs neden bu pürüz

0|0
    0|0
  • arkadaşının face hesabından takip eder ;)

0|0
    0|0
  • Unutur bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• engellesen dayanamazsın açarsın engeli en çok bir hafta dayanırsın .. o zaman böyle bişi yapıp rezil etme kendini .. en iyisi görsende girme profiline sonra zamanla alışırsın zaten

0|0
    0|0
  • seviyosan ne gerek var böyle dümene, zorlaştırma bir işe yaramaz bence

0|0
    0|0
  • görmedikce unutur...şu an eski sevgilimde ortadan kayboldu..iyide oldu.

0|0
    0|0
  • bu ergen tavır falan değil aşık oldunmu çocuk gibi şeyler yapabiliyorsun bazen üzülme sende bendensin facesi sende ekli mi hala onu engelleme seni merak etmesi için keşke napılır sana anlatabilseydm aynı durumla bende karşı karşıyayım biride keşke bana sölese napıacğmı

0|0
    0|0
Yükleniyor...