Kilo sorunu! Aptalların bile güzel fit vucutları varken, zekiler neden şişman?

Fiziki görünüş önemli, ister evleneceğiniz özel kişiyi elde etmek olsun, ister eğlence için o çiçekten diğer çiçeğe (ya da biskolata erkeğine) konmak olsun...

Aptal ama çok güzel/kaslı vücudu olan birsürü insan var...

Bu aptallar bile azmedip çalışıp o vücutları yaparken...

Siz zekiler neden kafanızı kullanıp azmedip o fazla kilolarınızı veremiyor, fit bir vucuda sahip olamıyorsunuz?

Spor kültürünün yokluğu mu, azim eksikliği mi, zekanız ve zekanızla elde ettiğiniz yaşamsal değerler (para, tatil hakkı, kızlar) sizi yeterince tatmin ettiğ için kendinizi motive edememeniz mi?

Neden salak kızlar fit ve havalı gezerken sen tombulsun zeki kız?

Neden kaslarının onda biri kadar beyni olmayan herifler biskolata erkeği modunda kasılırken sen göbeği içine çekiyorsun zeki oğlan?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• ben çirkinim, balık etliyim ve zekiyim..

allahtan çirkin ve şişkoyum.. çünkü zeki insanların yapabileceklerinin ve başarılarının sınırı yoktur. eğer tüm paramı ve vaktimi güzelleşmeye ve zayıflamaya harcasaydım, sonrasında güzelliğim ve fit vücudum yüzünden biskolata tarzında bir erkek aramak yerine, kendime inanılmaz tarzda kıyafetler, ayakkabılar ve çantalar tasarlar ve bunu ilerleterek ticarete dökerdim en basitinden.. kimseyi elde etmek aklıma bile gelmezdi.

azmedip zayıflayacağım da, vaktim yok.. o kadar fazla şeyle uğraşıyorum ki, ona bir türlü sıra gelmiyor..aptal ve güzel kızlar gibi finansmana da tenezzül etmiyoruz..

güzel olanın öz güveni ve havası daha farklı olur ama hem zeki hemde güzel olan insan tehlikelidir.

biz çirkin ve tombullar da böyle avutuyoruz kendimizi.. (:

0|0
    0|0
    • gönül rahatlığı ile en iyi cevap seçtim... iltimas torpil yalakalık filan olmadı...

• "hem zeki hemde güzel olan insan tehlikelidir" :)

Kızlar Ne Diyor 3

• genelleme yanlış olmuş bazı erkekler balık etli kızlardan hoşlanır veya bazı kızlar hafif göbekli erkeklerden hoşlanır.. bunun zeekilikle veya salaklıkla alakasıı yok ayrıca..insan kendini nasıl mutlu hissediyorsa öyle olmalı zayıf veya şişman fark etmez

0|0
    0|0
    • soru balık etli kızdan hoşlanan erkek değil ki...

neden spor akademisinde okuyanlar zeki olmaz? neden ortalama zekada olurlar?

neden zekiler hayatlarının diğer alanlarını düzenlerken, kendi bendenleri üzerinde daha az hakim olurlar?

• ((Siz zekiler neden kafanızı kullanıp azmedip o fazla kilolarınızı veremiyor, fit bir vucuda sahip olamıyorsunuz?))zekiler kiloluu olur die bir genelleme yok kendi bedenleri üzernd daha az hakimde olmuyorlar .. sadece bogazınıı tutamayanların kilo probleri olur veya bazı saglık problemi olanların kilo sorunu olur.

• bende azim ve gayret yok . hoş aşırı da fazlam yok ama yine de balık etli sınıfına girerim

0|0
    0|0
  • ne alakası var şimdi.saçma bir genelleme olmuş

1|0
    0|0
    • dediğin gibi genelleme... istisnaları çoktur... fakar neden zeki insan kendine söz geçiremez bunu sorguluyorum...

• nefs

Erkekler Ne Diyor 2

• 0|0
    0|0
    • resim süpermiş de konuyla ilgisi :)

• zeka fazla gelince fizikten eksiltiyorsun yani :P

yine de tatmin olmadım :)

• Aynen öyle.

Çirkin kadınların daha güzel seks yapması gibi bir şey anla..:)

• saçmalamışsın kanka :(

0|0
    0|0
    • genelleme tamam ama saçma değil...

hem ne zaman kanak olduk :P

bir türlü barışmadı yıldızlarımız :)

bugünkü odtü gibiyiz seninle neredeyse :)

• odtü derken?

Yükleniyor...