Lewandowski 4-1 R.m4drid , şampiyonlar ligi neden mi zevkli ?

Dün Robben 4-0 B4rcelona olarak sonuçlandı...Eskiden Şampiyonlar liginde İngiliz hegomanyası vardı onlar söndü sonra İspanyol devri başladı şimdi de onlar söndü son 3-4 senedir ve Panzerler ezip geçiyo Şampiyonlar ligini , peki bunu nasıl başarıyorlar ?

Almanların disiplin ve çok çalışmalarından mı , yoksa futbol taktiğiyle ve genç kadrolarıyla mı bunu başarıyorlar ? Bence her ikisi de ...

Umarım 2023'e doğru Türk devri başlar tabi UEFA izin verirse ;)

Güncellemeler:
Bu arada dün maç 4-0 Bayern alır dedim 4-1 aldı , bugün arkadaşlara söyledim yine B.dortmund 3-0 alır dedim tam olarak tutmasa da % 90 yaklaştım her ikisinde de ve ayrıca toplam 4-5 golü gol olmadan 6-7 saniye önce tahmin ettim her maç yaparım bunu :) iddia da yardımcı olurum.
Almanlar 2 günde zevkten "4" köşe oldular =)

Barça'dan Real'e zeytin dalı ; "Hepimiz kardeşiz " ...

Alma United ile Cimbomun hakkını çıkar Lewandowski Lewandowski ...

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• ispanyollar dünyada her zaman bir numara olduklarını düşünürken almanlar oyun disiplinleriyle onları alt etmeyi başardı.

0|2
    0|0
  • Dortmund<3

Her zaman begendim Alman futbolunu... Helal Olsun adamlara..

Insallah bizimde boyle basarilarimiz olcak

0|1
    0|1
  • Evet bu çok güzel. Yeni takımlar geliyor lige.

0|1
    0|0
  • Galatasaray 3 sene içinde final oynar . Almanları bir tek biz durdurabiliriz bence .

0|3
    1|2

Erkekler Ne Diyor 9

• İki günün özeti: Almanya 8-1 İspanya

İspanyollar bence rovanşa çıkmasınlar bir 4 tane daha yerlerse artık iyice rezil olurlar.

1|2
    0|1
  • Bence Müller 4 barça 0 ;)

1|3
    0|1
  • ispanyolların formu düşükkkkk

0|1
    0|0
  • O kadar üst seviyede bile böyle skorlar üst üste yaşanabiliyor.Futbolda hiç rehavete kapılmamak lazım.Real Madrid ve Barca olsan da, acımıyorlar.

0|1
    0|1
  • en iyi cevaba geldim

alma cimbomun ahını çıkar Lewandowski Lewandowski asdsdafadsf

0|1
    0|0
  • alayına isyan inadına dortmund aga

0|1
    0|1
  • levandowski 4- 1 real madrid güzel bir tabir değil. nefret ediyorum bu tip ifadelerden . futbol kollektif bir oyun. 1 tanesi olmasa olmaz. bütün takım halinde kazandılar maçı. tebrikler. ben 1,5 ay önde demiştim kupayı alırlar diye dortmund için

0|0
    0|0
    • Lewandowski olmasa 4-1 olmama şansı oldukça yüksekti , bence sen iyi düşün Ömer Üründül .

• lewandowski olmasa başkası olur. dortmund gibi takım allahın polonyalısı olmasa bulamaaz mıydı sabriye mi kalırdı erman?

• Başkası olsaydı başkası olurdu zaten , başkası olmak tüm mesele o başkası olduğunu gösterdi ve UCL tarihine geçti yarı finalde 1 maç 4 gol atarak ...

• zevkli

0|0
    0|0
  • Çok güzel yazmışsın .Evet almanlar bir başka ..

1|1
    0|1
Yükleniyor...