Bazen bir dengesiz ben miyim diyorum siz de dengesiz misiniz?

Eğlenceli ve yorucu bir günün ardından bile yorgunluktan ölüyorken yine de sıkılmayı başarıyorum. Kendi yaptıklarımın nedenini kendim bile bilmiyorken insanların beni anlamasını bekliyorum.Tez canlılıgı ve uyuşukluğu tek bir bünyede barındırıyorum.Ben kendimi çözemedim bari bende dengesizim diyip bana teselli olun:)

Sizin de dengesiz yanlarınız var mı?

0|0
13|14

En İyi Kız Görüşü

• yalnız değilsin :) ben de yalnız kalmayı sevmeyen ama yalnız kalamayınca psikolojisi bozulan biriyim. Bütün günü arkadaşlarımla geçirmişsem mutlaka geceyi kendime ayırmalıyım yoksa dengesizleşiyorum.

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 14

Kızlar Ne Diyor 12

• Ve bunu bir mod itiraf ediyor ? Vay geldi başımıza :).Bu demektirki dengesizlikleriniz başladığında sitede bulunan üyelere farklı farkli davraniyorsunuz? Ben dengesiz birisi değilim.Ben içimden geldiği gibi hareket eden birisiyim ve yaptigim söylediğim hiç bir şeyden günün sonunda pişmanlık duymam.

1|0
    1|0
  • Dengesizliklerim var da her insanda olan kadar:)

1|0
    1|0
  • gülmeyi çok seviyorum... sevgilimle çok mutsuz bir olaydan bahsederken bile kahkaha atabiliyorum... herkes ağlarken ben gülüyorum... o gün çok mutsuzumdur ama hiç takmam o mutsuzluğu son ses bir müzik açarım söyler dururum... aslında her insan biraz dengesizdir... dengesizim diyenler, kendilerini tanımıyor bence...

bende dengesizim... :) seviyorum bu dengesiz hareketlerimi :)

1|0
    0|0
  • Ohooo dengesizin alasıyım.

Uykum varken uyumak istemeyen, şimdi iyiyken 5 dakika sonra psikolojisi değişen, birden tartışma çıkartan, bir şeyler hissedip karşı tarafın anlayamaması ve buna karşılık kendimi soyutlamam...vs çok var dengesizim.

1|1
    1|0
  • dolu...

bir arkadasımla bulusacagımdır, bulusacagım zaman gelene kadar düşünüp mutlu olurum. sonra o an gelir, canım gitmek istemez. bir bahane uydurur, eve gelirim.

1|0
    1|0
  • Beni anlatıyorsun desem?

1|0
    0|0
  • Yalnız değilsin şu anda her yerim sızım sızım sızlıyor ama hala yapıcak bir şeyler buluyorum :D

1|0
    1|0
    • Yalnız olmamak degilde yanımda sizlerin olması beni çok mutlu ediyor gülüm mesajın öyle sıkkın bir anda kahkaha atmamı sagladı sağol canım benim.

• Tamam gülüm sabirsuzlikla bekliyorum:)

• azıcık bizde de var yalnız değilsin

1|1
    1|0
  • Dengemi kaybettiğimde toarlanmam baya zaman alıyor ama genelde dengeli biriyim sanırım:)

1|0
    1|0
  • Evet olmaz mı hiç neom her insan da vardır zaten.Bazen sabahları mutsuz uyanırım gün boyu moralim bozuk olur herkese çatarım ama bir sebebi olmaz ya da ben bulamam :) sonra kendi kendime düzelirim dengesizlik değil de nedir bu :)

0|0
    1|0
  • Teraziyim...

Dengesizin Kraliyim Balim ;)

1|0
    1|0
  • şu an çok mutluyum sabah bok gibi olcam büyük ihtimal öyle garip şeyler işte.

0|0
    1|0
Yükleniyor...