Fenerbahçe Benfica maçı yorumlar

Şükrü saraçoğlu stadında 22 :05 de oynanıcak olan Fenerbahce Benfica macında neler olur. skorlar tahminleriniz nedir bay/bayan lar

Güncellemeler:
benfica yener diyen cincon ya da 8taşlı kardeşlerime Egemen'in attığı gol ile cevaplarını almıştır umarım :D SAYGILAR :D

0|0
12|39

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

Erkekler Ne Diyor 39

• Tek dileğim inşallah fenerbahçem şu dortmund un münih in attığı gol kadar gol atar benficaya zor olacağı kesin ama dikkatlı sakin oynarsak yenilmeyecek takım degıl kalecileri iyi değil;)

2|3
    0|1
  • valla gol yiyecegiz kesin buda ben sukor olarak laziodan farklı olur diyorum mac 3-1 veya 2-1 biter ama gol yemessek o zamanda 2-0 alırız onlar iki gol atarsa mac 2-2 biter veya 3-2 biz alırız ..üç gol yersek 2-3 yeniliriz veya 3-3 biter ama çok bilinmeyenli denklem gibi...aslında skor ne olursa olsun bizde şu var final psikolojisi yok hem finalde kaybediyorum bak gör 3 kupada 0 cekebiliri hepsinide alabilirz hiç bellli olmaz :( ama her sene son maclarda aglamak istemiyorum kesinlikle :::::::::(

0|1
    0|1
  • 1 0 alırız

1|2
    0|0
  • Fenerbahçe yenilecek.

Çünkü Benfica çok formda ve avrupa kupalarında son 38 resmi maçında hiç yenilmedi.

31 Galibiyet, 7 beraberlik.

0|0
    0|3
  • fener 4-0 alır.

0|3
    0|0
  • 2 - 0 fenerbaçe alır dostum. goller 2 yarıdan, yazdım buraya. :)

1|3
    0|0
  • Fenerbahçem her türlü koyar..yinede büyük konuşmıcan örnek barça real madrid herkes yener diyodu 2 side yenildi:D

0|2
    0|0
  • Yensek de yenilsek de bu kadroyla buralara gelen takımı tebrik etmek gerekir. Gönlümden geçen Fenerbahçe'nin kazanması tabi ki.

0|1
    0|0
  • Bu gece Cok fenaaa bir atmosver olucak kadiköyde

FenerBahçe alcak maçı eger finale kalırsak kupa bizde :) tahmini skor fb:2-0:bfc

0|1
    0|0
  • inşlallah 1-0 yeneriz golsüz galibiyetten yanayım.

0|1
    0|0
  • fener turu geçsinde skor önemli değil ... gönlümüzü turu geçmesinden yana ...

0|1
    0|0
  • 1-0 fener diom

0|3
    0|0
  • beraberlik gibi

0|0
    1|0
  • İNŞALLAH alıcaz maçı. Fenerbahçe avrupada ıyı top oynuyor ;)

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe umarım finale kadar yükselir ve kupayı alır.Bu maç içimden geçen bir beraberlik var.. inş üst biter maç ;)

1|0
    0|0
  • Ben ikisinede oynadım =)

0|0
    0|1
  • Yenilecek en açık şekli bu..

0|0
    1|3
  • FB 1 BENFICA 3 maalesef içime öyle doğuyor :(

0|0
    1|3
  • üzülerek gülüyorum, 3-1 Benfica alır

0|2
    2|5
  • Benfica 3 - 1 alır. İlk yarı 2 - 0 Benfica biter ikinci yarı Fener bir tane atar sonları doğru kontradan 3 'ü yer.

0|0
    0|0
  • 3-1 benfica

0|0
    1|3
  • benfica 5 atacak inşallah

0|1
    0|1
  • 1 - 2 benfica

0|0
    0|3
  • Benfica Galatasaray Trabzonspor..

Tehlikenin farkında mısınız şikeciler..?

0|0
    0|3
  • benfica çakcak hayal kurmayın fenerliyim..fenerliler sövmeye başlamasın hemen diye dedim..

0|0
    0|3
  • Fener 1 - benfica 3

0|0
    0|3
  • benfica amuduyla götütür ellam

0|0
    1|2
  • 2-1 benfica alır

0|0
    0|1
  • Dün bir yorum okudum

son 2 maçtada favoriler 4 yiyor :)

bu maçın favorisi'de benfica olduguna göre ...

0|0
    0|0
  • 2-0 fener yenerse bugun turu kutlamaya hatta kupayı kutlamaya baslayabiliriz yeterki fener gol yemesin bu akşam

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9
Yükleniyor...