Yatağınızın altından 1000 tl çıksa napardınız?

Sabah kalkıyorsunuz ve daha kendinize gelmeden yataktan karamsar şekilde kalkarken birden yatağınızın kenarında 1000 tl buluyorsunuz, nasıl bir tepki verir ve ne yapardınız?

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• önce Anne baba kardes vea Ev arkadasi kim yasiyorsa evde o kisilere sorarim seninmi vea haberin varmi napiyim diye kimsenin cikmazsa yine onlardan fikir alirdim napalim kimin acaba nasil gelir buraya bizmi koydukda unuttuk ama nasil olur diye sasirirdim :)) sonuc olarak bilmiyorum belki ev halkiyla paylasirdim :)) evden cikmis sonucta bizden biririnin diye düsünüp icimi rahatlatmaya calisirdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• aman Allahım hemen alıp gider salonum için düşündüğüm orta sehpasını alır gelirim

0|0
    0|0
  • sahtedir o :D

0|0
    0|0
  • Çok sevinirim nerden geldiğini araştırır , sonra diğer 1000 Tl larımın yanına koyarım :)))

0|0
    0|0
  • Şaşırmam.

0|0
    0|0
  • Olmuşken biraz fazla olsaymış derdim :D

0|0
    0|1
  • oha... nasıl geldi bu buraya? lanetlenmiş para ya da büyü ya da deliriyorum... owww tanrımmm (para orda olduğuna pişman olur)

0|0
    0|0
  • Hemen kitaplıgımda kitaplarımın arasına koyardım.

Zaten paraya ihtiyacım var iyi olurdu sormazdım nerden geldi diye ajhfjaasg

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Hiç komik değil a... k... derdim :D

1|0
    0|0
  • Halının altına da bakarım .

0|0
    0|0
  • 49000 lirami calmislar poliiiiiss utanmadan 1000 lirasini birakmislar poliiiiss

0|0
    0|0
  • şaşırm hemen üstümü giyer güzel bir kahvaltı yapardm geri kalanı arkadaşlarımla yerdm :D

0|0
    0|0
  • bu sabah bulmuş olsaydım dortmunda handikaplı basardım :DD

0|0
    0|0
  • hiç,1000 tl ye ne tepki verilir ki?

0|0
    0|0
  • 100.000 tl falan olsan tamamda, 1.000 tl ye fazla ekşın yapmam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...