Esınınızın meslegı sızın ıcın ne kadar onemlı?

evet sorum bu ıste cevapları beklıyorum:) uzatayım soruyu kısa gelmıs:)

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Allah korkusuyla namusu ve şerefiyle çalıştıktan sonra mesleğin ne önemi var...

1|0
    0|1
    • dımı ya:))

• aynen oyle nasılsa olup gıdecegız karınımız doysun acıkta kalmayalım yeter yeterkı huzur olsun o karıyer 50 yasından sonra sendemı kalıcak dımı

• Bir hadisde diliyor ki "İnsan nasıl yaşarsa öyle ölür; nasıl ölürse öyle dirilir.”

Önemli olan dünya da ne yaptığın... En ilk şunu sorarım kendi nefsime her gün.. "Bugün allah için ne yaptım?"

Erkekler Ne Diyor 13

• Yani tabikide meslek önemlidir. Yani önemden kastım eşimin gidip barda çalışmasını istemem ve bunun gibi gireni çıkanı belli olmayan yerlerde. ama masa başı işler veya diğer kendisine uygun olan işlerde çalışabilir. İki cins içinde önemlidir bana göre

0|1
    0|1
  • hiç önemli değil akıllı olsun yeter mesleği olmasına da gerek yok hatta ben bakarım ona :)

1|0
    0|2
  • davul dengi dengine calar... .. mühendis bir bayanla işci bir erkek evlenirmi sizce...

0|2
    1|0
    • hayır tabıkıde ama arada cok fark olmadıktan sonra sorun olmamalı

• ne gibi farklar mesela? ben kamu kurumunda bir işciyim... bayan mühendisden cok hoşlanıyorum... ne yapmam gerek?

• hak edene yüzde 10, hak etmeyene yüzde 70 maaş artışı yapacak olan bir bakan olması yeterli benim için...

0|0
    0|0
  • çok önemli çok

0|2
    0|0
  • Önemsiz sevgisi önemli olan

0|0
    0|2
  • mesleği önemli değil çok güzel yemek yapabilmesi lazım o önemli ama:)))

0|0
    0|0
  • önemli değil .

0|0
    0|2
  • kesinlikle önemli değil.giyim konusunda soruyorsan hiiiiç önemli değil

0|0
    0|2
  • Önemli tabii ama içigeçmiş kezbanlardan olmasın yeter sonra mutluluk ziyan olur

0|1
    0|0
    • aöf'den mezun hırslı takılan aslında bir numarası olamayan hatunlardan olmasın da aman aman

• ya sen millete değil kendine bak. burdan millete saldırıyorsun. Böyle davrandığına göre ne olursan olne okursan oku mutlu olmadığını veya başka deyimle kariyer konusunda tatmin olmadığını anlıyorum. Doğrumudur?. Mesele mühendis işletme iktisat değil. İngilizce işletme bitiren vergi müfettişi banka müfettişi, idari hakim adayı(işletme mezunu) arkadaşlarımda var mühendislik okuyup kendi şirketinde parayı götüren ama gene mühendis olup IBMde Senior management seviyede abilerim de var.

• Asıl mesele şu sen kimsin ve ne olmak istiyorsun?

• çok önemli

0|1
    0|0
  • Önemli ben eğer kasıp da sağlam bir kariyer mesleği kapmışsam karım da dümdüz aptal bir memur olmamalı. denge önemli.

0|0
    0|0
    • sen ne ısle ugrasıyorsun?

• bakcı olmak başkadır müfettiş olmak başka. bunu araştırıp teftişin banak ve diğer kurumlarda ne akdar önemli olduğunu bilsen aşağıdakileri yazmazdın:D

• bence çok yanlış düşünüyorsun

• Namusu Şerefi ile para kazanıyorsa Farketmemeli

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• valla görüştüğüm bir erkek seni çook seviyorum diyen beni mesleğim yok diye bıraktıı...(((üniversite mezunu olduğum halde))

0|0
    0|0
    • ee neden meslek yapmadın? okudugun bolum neydı?

• ondan kurtulduguna sevınmelısın .. ayrıca neden baska ıslere yonelmedın ozel sektorde yapabılecegımız cok ıs var aslında

• evet canım da nasip olmadı ya bir yere giremedim özele de çok başvurdum ama işte nasip arıyorum bakalım

• erkek arkadaşım polis , bende basında çalışıyorum. kendi sektörümden bir adam istemem asla ve sevgilimden gayet memnunum işinden de

0|0
    0|0
  • helal kazanıyorsa,bize vakit ayırabiliyorsa,kendi dinlenebiliyorsa ve seviyosa kafi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...