Protein tozuna başlamayı düşüyorum

vücut geliştiriyorum; ama şişemiyorum aşırı özen göstermek lazım karbonhidrat ve protein olayına. kaslarım çok yavaş büyüyolar sizce protein tozuna başlamalı mıyım, zararı kola kadar diyolar :) konuya çok yabancıyım ne önerirsiniz tozlardan..

boyum 1.82 kilo 67 pazu çevrem 34cm 6.5ay önce başladığımda 60kiloydum bu gelişim az mı ayrıca ?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Birden olmaz birşey kardeşim tozun artısıda var eksılerıde artısı şu o tozu aldıktan sonra kılo alırsın ama spor yapmassan yağ bağlar vucudun artı eğer zayıfsan omuz çalış derim ki kilonda azmış pazular zayıflarda zor gelişiyor kilo alırsan ancak öyle artı tozada gerek yok her akşam makarna ye yat sabah spor yap daha sağlıklı olursun;)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• Boyuna göre gidersek senin en az 70 kilo olmanda fayda var şimdilik protein tozu alırsan faydasını görürsün vücüdun hacimlenir kilo almana yardımcı olur , ilk 4-5 aydan sonra başlamak bence en uygun zamanlardır zaten ilk 6 ay supplementlere gerek duyulmaz benim kendi düşüncem.

0|1
    0|0
  • besinlerlede o karbonhidrat ve porteini alailbirsin ne kadar süredir yaptığın önemli ha diyince kas çımıyo.

0|1
    0|0
  • gainer al ve kullan ama benim tavsiyem kaslarını hemen şişirmeye uğraşma önce bir kondisyon sağla bir otursun kaslar ondan sonra şişirme programına başla yoksa bıraktığın zaman bütün o kas zannettiklerin yağ olarak karşına çıkar

0|1
    0|0
  • optımum protein tozunu öneririm

0|1
    0|0
  • vücut gelıstırmede oncelıkle kılo ve boy cok onemlıdır ve sızın boy sınırınız buna uygun deıldır spor yaparken vücut kazandığının % 3 mıslını harcamaktadır yanı yedıgınız bır madede proteın % 4 se vucudunuzdada %10 varsa bunun toplamı % 14 se spor esnasında terlemekle bırlıkte vucuttakı kalsıyum proteın hepsı dışarı atılmış olur kılo ve boy sorununuz olduğu ıcın bıraz karbonhıdrat almalısınız

0|1
    0|0
  • Besin takviyelerinden çok birşey bekleme. 6.5 aydır düzenli yapıyorsan bu sporu, kullana bilirsin.

Antrenmandan sonra bir ölçek whey protein alabilirsin.

0|1
    0|0
  • kabartma tozu kullan :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...