Ya lütfen bakarmısınızz çok acil?

merhaba ben 18 yaşındayım ama lise3 e gidiyorum ve 2 sene boyunca taekwondo yaptım 5 ay boyunca kickboksla ugraştım müsabık grubundaydım ama hocamı sevmedigim için bıraktım klübümü ve iyi olmadıgı için biliyorsunuzki ygs ve lys sınavıda var bu sene dersaneyede yazıldım. sizce ne yapmalıyım kickboksa başlamalımıyım yeniden.. seviyorum kickboksu fakat dersane ve ygs lysde var napıcagımı bilmiyorum hocamın dedigi kadarıyla yetenekliydimde tek istegim milli olmak kararsız kaldıım başlasammı başlamasammı diye... lütfen fikrinizi paylaşın çok kararsız kaldım ve anadolu yakasında oturuyorum bildiginiz iyi kickboks spor klupleri varsa önerebilirsiniz veya gittiginiz

0|0
23

En İyi Erkek Görüşü

• eğer bu kadar süre dövüş sporlarıyla uğraştıysan zaten biliyorsun ki haftada 3-4 gün 1 saat kickboks yapman seni pozitif anlamda motive edebilir derslerine odaklanmanı kolaylaştırır. ayrıca yaşın çok iyi, ben geçenlerde samsun'da düzenlenen kickboks şampiyonasını izledim senin yaşında aşırı yetenekli kadın dövüşcü çok az, orada kendi kilonda altın madalya aldığın taktirde zaten milli takımdasın, arkası ıspartadaki milli takım kampı ve dünya şampiyonası. eğer yetenekli olduğuna inanıyorsan sana üsküdar'da mürsel şahin hocayı tavsiye ederim. avrupa yakasında kendi gittiğim salon var. bol şans

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Spor sınav sürecinde sana yararlı olacaktır.
    Hem sürekli dersin bunaltmasından kurtulursun hem de vücudun dinç kalır.
    Uzun süre spor yapmışsan zaten spor yapmadan rahat edemiyor olman lazım.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Seneye gidersin bu sene sınava odaklan

0|0
    0|0
Yükleniyor...