Tesbih sallayan erkekler hakkında ne düşünürsünüz bayanlar

tesbih çeken ya da sallayan bu tür erkeler hakkında ne düşünürsünüz iticimi yoksa çekicimi gelir

0|0
15|7

En İyi Erkek Görüşü

• Çakma Polat'lar sizi...

1|0
    2|1
    • Demek ki kaba dayı sınıfına sokuyor insanı.aslında can sıkıntısından çekiyoruz tesbihi genelde ama bırakmak lazım bunu öğrendim artık.belkide ondan sevgilim olmuyordur :)

• İsabet olur. Bir de en iyi cevap seçsen de beni mutlu etsen, sen de mutlu olsan. :(

• Eyvallah adamım. :| Benden de sana beş yıldız.

Kızlar Ne Diyor 15

• kronun önde gideni bayrak sallayanı olduğunu düşünürüm.

1|0
    0|0
  • sevmiorum..hoş gelmio,hep polatımsı, gömleğin düğmeleri açık ordan kıllar fışkırmış tipler yüzünden soğudum tesbihten..:D

0|0
    0|0
  • Camideyse sorun yok

1|1
    0|0
  • çok cool oldığunu falan sanır.ayağında kundura vardır elinde dedelerimizin ninelerimizin tesbihinden değilde daha ciks olanından vardır tesbih onu ayrı bir dünyaya götürür ama bnce cok kro gelıyolr :)

0|0
    0|0
  • gerçekten çekiyorsa güzel

0|0
    0|0
  • Hiç hoş şeyler düşünmüyorum :)

0|0
    0|0
  • Elinden düşmuyorsa itici ama öyle arada bir olursa elinde hoşuma gider yani :)

0|1
    0|0
  • tespihin mantığı baskadır, bizdekiler erkeklik göstergesi olarak kullanıyor.

0|0
    0|0
  • geçen gün metrobüste gördüm sallıyor tesbihi giymiş kundurları tam kroydu

0|0
    0|0
  • çok iticii

0|0
    0|0
  • bence itici..

0|0
    0|0
  • Kesinlikle çok itici bana kalırsa

0|0
    0|0
  • yakışana yakışıyor bence

0|0
    0|0
  • hic sevmem kiro gibi

0|0
    0|0
  • Sevmem zaten elinde tespih sallayan erkeklerde beni sevmez kjshafja

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bazısı gerçekten zikir yapıyodur ona eyvallah zaten tesbih çekmek sünnettirdir ama bazıları yazın üstlerinde kaban montlar ellerınde tesbih işte o zaman sayıyorum ya bazıları çocuk ben ona uzuluyorum bu yaşta ocaklara derneklere vs gıdıyolar ordan özenıyolar bana göre..

1|0
    0|0
    • biz kastamonuluyuz gardaş tesbih bizde moda bilmiyomusun :))ama bu modadan vaz geçtim bu saatten sonra.diğerlerinden bir farkım olsun en azından.

• Kardeşim burdakı bayanlara bakma derim artı ona göre itici olabilir kendı zevkındır çekersın başkasına göre yaşama hayatı kendı kurallarına göre yaşa derim;)

• eyvallah adaş :)

• Tarzdır. kıroluk ile uzaktan yakından ilgisi yoktur. tabi bazı manzaralar çok salakça geliyor ama mesela kulagında küpe elinde tesbih... bence gayet normal ki arada sırada ben de taşırım.

tesbih kültürümüzde kabadayı gibi sallanarak tanıtıldıgı için böyle kıro olarak görenler geniş bir tayfadır.

0|0
    0|0
  • Bugün ulu orta tespih sallayan, yarın kahvede arkadaşlarının yanında, bir gece önce yattığı bir kadının donunu sallar. Artık o kadına nasıl bir nezaket, nasıl jestler yaptıysa "o iş" için... Onları da pek anlatmaz, hee, arkadaşlarına. Neredeyse "bastım tokadı, yatırdım." der, gaza gelse... Sevmiyorum, tesbih sallayanı da anahtar sallayanı da. Ama, erkek adam i-phone'uyla oyun da oynamasın ulu orta mümkünse...

0|0
    1|0
  • zik çekiyorsa sorun yok ama sallıyorsa barzonun önde gideni gibi görürüm. Sirf bu yuzden tespih cekemiyorum cunku artik o barzolar yuzunden elinde tespih olan herkes ayni kefeye konuluyor..

0|0
    0|0
  • Babam hala kullanır, eline de yakışır..

Adam kral abi.. :)

2|0
    1|0
  • niye tesbih sallıyon diye barda kavga çıktı herif bar sahibini vurmuş adam ölmüş çok güldüm habere link

0|0
    0|0
Yükleniyor...