Galatasaray´ın defansı çokmu kötü?

Galatasaray ligin en çok gol atan ve en az gol yiyen takımı ama ortamda sürekli Ligdeki bütün takımların defansı iyiymişte sadece Galatasarayın defansı kötüymüş gibi bir hava var ben defansımızn kötü olduğunu kabul ediyorum ama sanırım ligdeki en iyi defansta bizde

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Çok kötü bir defansı yok bence.

Ama ilave yapılabilir. Geçen sene büyük şef vardı defansta o mesela semihe çok tecrübe kazandırdı. Bu senede öyle biri olmalıydı, seneye olmalı. Melo defansın önünde çok güven veriyor çok sağlam bir oyuncu dany ise formda ama heran herşeyi yapabilecek biri.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Defansimizi hic begenmiyorm...

Ama cok kotu durumda degiller yinede..

0|2
    0|0
  • kötü degil ama daha iyi olabilir ne cektıkse bundan cekıyoruz:D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• kadro zenginliğinin olmadığı tek yer defans

0|0
    0|0
  • Defans bence stoperdir onların başarısı defansın başarısıdır Gs da semih çok iyi ama yanında ne danny ne gökhan onun yanında idare eder görüntüdüler tamam belki gs az gol yedi ama bunun en önemli nedeni musleranın başarılı olmasıdır

0|0
    0|0
  • Evet,kötü,sadece genç semihe kalmış,o da olmasa vay haline,

0|0
    0|0
  • defans kötü ama lige göre de iyi.türk defansı çok zayıf.milli maçlarda görüyoruz.

0|1
    0|0
  • Defans oldukça iyi sık sık hata yapmaları iyi aslında yoksa hiç gol yiyemicez :)

0|1
    0|1
    • Danynin yerine bir tane sağlam adam alsak arkada Muslerada olunca ben pek gol yiyeceğimizi sanmıyorum

• defans iyi değil ön liberolar iyi olduğu için en az gol yeniyor bence

0|0
    0|0
  • Defans avrupaya göre iyi değil ama Türkiye liginde yeterli ama biraz daha iyi olsa hepimiz için daha olumlu şeyler olur...

0|0
    0|0
  • Hemde cok kotu gordun iste demin realliler giremedi alman defansina bizim defansa elini kolunu sallayan giriyo mubarek.Ligimiz cok kalitesiz ondan oyle.

0|0
    0|0
Yükleniyor...