Yaklasik 10 kiloyu fitness hareketleri ile verebilirmiyim? Verebilirsem ne kadar sürer? Gunde ne kdr sure yapmaliyim?

Soru acik. Fitness disinda baska bir oneriniz varsada yazabilirsiniz.

0|1
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• ağırlık çalışmasının yerını hiçbirşey tutamaz kardiyo sadece destektir kardiyoda nabzın normale dönünce yağ yakımı biter ağırlık çalıştıktan sonra bile vücut kalori yakmaya devam eder ağırlık calısın kızlar kalınlaşmazsınız sıkı vücudunuz olur benım tavsiyem 40-45 dk ağırlık 15-20 dk dan haftada 3 kere kardiyo yeterli interval şekilde ,10 kılo herturlu verilir önemli olan ne verdiğindir sayılara takılmayın aynadakı görüntünüz çok daha önemlidir ve bir set toplamda en az 50 saniye olmalı. Bilinçli Sporlar!

0|0
    0|0
    • 5 er kilodan iki agirligim var hangi hareketle kaldircagimi da soyler misin

• :)) tm saolun

• eig isterim ama :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Sadece fitness ile kilo veremezsin, kilo vermenin asıl olayı beslenme alışkanlıklarını değiştirmekle başlar. Fitness da bu olaya yardım eder tabiki.

1|0
    0|0
    • Ekmek tuketmiyorum zaten ama tatli hastasiyim

• Evet Cumartesi tutmaya başlayacağım ben Allah izin verirse.
      Allah kabul etsin orucunuzu :)

• Saol

• Günde 1 saat antrenman idealdir. antrenmanın kardiyo ağırlıklı olması gerek. beslenme ve uyku düzeni önemli.100 gram civarı protein almalısın günde.

1|0
    0|0
  • senin elinde

1|0
    0|0
  • 3 ayını alır vücudum hem şekilli hemde yağsız olsun diyorsan.

1|0
    0|0
    • Gunde 2 saat mi 1 saatmi yeterli

• çok rahat verirsin. iki ay düzenli ve disiplinli spor sadece ama devam et sonra çünkü sıkılaşıp geri almamayı sağlarsın

1|0
    0|0
  • 45 dk kardio ve iyi bir beslenme ile 2 ay a 10 kilodan kurtulursun.

1|0
    0|0
    • Ins :)

• Yemek düzenini protein ağırlıklı olarak ayarlayacaksın. Çabuk eriyebilir karbonhidratları tükletmeyeceksin.

• Tm saolum

• 3 ayını alır max

1|0
    0|0
  • Evdemi yapacaksij ne istiyosunda

0|0
    0|0
  • en az 2 saat

0|0
    0|0
    • Ne kdr surer vermem tahminen?

Kızlar Ne Diyor 4

• https://www.youtube.com/watch?v=85cCltaEGuk
    bak bu çok iyi öneririm sana

1|0
    0|0
  • 3 4 ay bence

1|0
    0|0
  • verirsin 3 ay sürebilir haftanın 4 günü 1 saat

1|0
    0|0
  • duzgun beslenme ile 1 ayda verirsin

0|0
    0|0
    • 1 ay mii

• evet sadece kalorisi az olan yiyecekler yiyeceksin bol bol su sebze ve meyve tuketmeye ozen gostereceksin gunde 2 ogun yemen lazim ve aksam 6 dan sonra agzina yemek surmeyeceksin ya meyve yiyecksin ya da su iceceksin
      Seker fast food gazli icecekler yagli yiyeceklerden mumkun oldukca uzak duracaksin hatta 1 ay yeme ben oyle yapmistim zaten baya bir uzak kalinca insanin canida yemek istemiyor
      sabah aksamda egzersizini yaptinmi haftada 3-4 kez bayaaa bayaaaa bayaaaaa kilo veriyorsun

• Tm saol:)

Yükleniyor...