Başarılı olmak için zeka mı gerekir çalışmak mı?

Başarılı olmak için zeka mı gerekir çalışmak mı? Evet arkadaşlar bu soru üzerinde çok düşündüm ve ben çalışmak diyorum. Sizlerden de mantıklı cevaplar bekliyorum :)

Güncellemeler:
Güncelleme için özür dilerim. Ünlü bir düşünürün sözü: Başarının %99 u Çalışmak %1 i zeka gerektirir. :)) Benim görüşümde bu yönden. :))

0|0
117

En İyi Kız Görüşü

• calışmak.. cok iyi üniversitelerde zeka düzeyi testi yapılmış ve sonuc en kötü bir üniversitedeki öğrencilerin zeka düzeyinden daha düşük çıkmış. yani düzenli planlı calışan kazanıyor..

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• arkadasım .. çalışmak ıyıdır ama bunları anlamak için zeka gerekirr .. :) zekan yoka fosss yanı kafa almadıktan snraaaaaa :)

0|1
    0|0
  • ikisi de sart zeka insanı bir yere kadar getiriyor sonra calışmak gerekiyor

1|1
    0|0
  • saksıyı çalıştırmayı bilen zekalıdır zekalıda başarılıdır :/

0|1
    0|0
  • gözüm kapalı çalışmak derim;)

0|1
    0|0
  • Çalışmak.Sonuçta zekayı da çalıştırmadan kullanamzsın

0|1
    0|0
  • İkisinden de lazım az az.

0|1
    0|0
  • kesinlikle kapasite lazım çalışmayandan da bişey olmuyor

0|2
    0|0
  • ikiside...:)

0|1
    0|0
  • nekadar zeki olursan ol, nekadar calisirsan calis, cevre diyorum sadece..

0|1
    0|0
  • bazıları zeki ama bir halta yaramıyo aklını kullanamıyor bazılarıda inek gibi çalışıyo zeki ama yine bir halta yaramıyor :D

çözüm şu aklını kullanmak önemli olan sahip oldugun zekayı,düzenliliği,pratikliliği ve çalışkanlıgı kullanmak..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• İkisinden biri yeterlidir. Çalışır yaparsın zekaya gerek yok. Zekanla yaparsın çalışmaya gerek yok. :)

0|1
    0|0
  • basaridan kastin ne bilmiyorum ama bn univ sansla kazandim

su ksnin neden mobil uygulamasi yokkkk

0|2
    0|0
  • Boş bir beyin, hiç bir şeyi başarmaya yardımcı olamaz. Zeka sadece bir yardımcıdır. Evet, zeki adam daha az çalışır belkide.. Çalışmadan olmaz, ama, az ama çok, yeteri kadar...

0|1
    1|0
  • şans ta önemli iş hayatında.. doğru zamanda doğru yerde olmak.. çalışmak da önemli . ve dürüst olmak

0|1
    0|0
  • şans kardeş şans bu mutlaka olmalı

0|1
    0|0
  • Sinsi olmak lazım.. Yavşak olmak lazım.. Para sevip yarar iş sevmeyeceksin.. İnsan ezmen lazım.. Ekmak parasıymış cartmış curtmuş bu kavramları lugatından sil.. Bas ez üzerine kafan olacak.. Fasa fiso fısı fisi yani..

Dip not: Vahşi kapitalizmin ben mk..

0|0
    0|0
  • Sonuçta zekayı da çalıştırmadan kullanamzsın

0|1
    0|0
Yükleniyor...