Emre Mor'un B. Dortmund'a transferi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Milli takımın genç yeteneği , Alman ekip Borussia Dortmund a transfer oldu. Şahsi görüşüm gelişimi açısından en doğru yere gitti.

1|1
8|42

En İyi Kız Görüşü

• Hazırlık maçında kendini gayet iyi gösterdi, ve hakketiği bir hayata kendini bozmadan dahada geliştirererk deam eder.5 yıllda bu takımda kendini bozmassa çok şey başarır diye düşünüyorum

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• dortmud'un sistemine uygun yeni aubemeyang olur, spor basını bonservisinin 1 milyon euro olduğunu yazıyodu kapak oldu

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kendini guzel yerde gormek istiyorsa turkiyede top oynamamali bence

0|1
    0|0
  • Bir şey düşünmüyorum

0|1
    0|0
  • Bence geleceği baya parlak görünüyor

0|1
    0|0
  • İyi oldu tabi bize gelsin isterdim ama türkiyenin durumu pek iç açıcı değil almanlarda daha iyi bir gelecek onu bekliyor

0|1
    0|0
  • Aynen ya, ben de Facebook'ta gördüm. Hayrılısı olsun iyi olmuş bence.

0|1
    0|0
  • Valla bu yaşta iyi iş çıkarıyor helal olsun daha iyi yerlere gelir umarım

0|1
    0|0
  • Hayırlı olsun

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 41

• Bir ara heyecanlandık bize gelicek diye ama olmadı :) umarım iyi yerlere gelir. Yeteneği var ama Volkan Şen gibi şu an biraz daha amaca yönelik hareket ederse Ardayı geçebileceğini düşünüyorum

0|1
    0|0
  • en dogrusu bu
    Almanlar oyuncu geliştirme konusunda en ustalar
    alt yapılarına önem veriyorlar
    bir beş altı sene sonra iyi bir yerde görürürz

0|1
    0|0
  • İyi olmus

0|1
    0|0
  • süper oldu türkiyeden herhangi bir kulübe gelse, hikaye başlamadan biterdi. umarım avrupada kendini geliştirir ve yeni messi olur. türkiyeye gelecekse de 20 sene sonra falan gelir 37-38 yaşında milyon dolarlar bayılarak. türk takımları bunu hak ediyor çünkü

0|1
    0|0
  • Türkiyeye geleydi biterdi iyi etmiş

0|1
    0|0
  • Kendine dikkat eder ve geliştirirse gelecek vaad eden bir oyuncu hayırlı olsun.

0|1
    0|0
  • allah yolunu bahtını açık etsin..

0|1
    0|0
  • Büyük ihtimal ileride Bayern Münih'e gider ama İngiltere ya da İspanya da görmek daha iyi olur.

Sonu Mario Götze gibi olmasın :)

0|1
    0|0
    • Sonraki durağı ya münih , ya da sıradan kulüp olur , buna oyunuyla kendi karar verecek

• Barça ya gitsin Messi zaten yaşlanıyor :)

• Bencede iyi olmuş

0|1
    0|0
  • Fiorentina'ya falan daha çok yakıştırıyordum ben onu.

0|1
    0|0
  • Reus döve döve adam eder inş

0|2
    0|0
  • Türkiye'ye gelse biterdi. En güzelini yaptı milli takım bir oyuncu kazanmış oldu

0|1
    0|0
  • bence hata etti. sonu nuri şahin gibi olacak. ispanyaya gitseydi en azından kendini geliştirirdi arda gibi. kendi bilir tabi. hayat onun hayatı...

0|1
    0|0
    • Almanya ve Dortmund gelişim için gayet iyi , Nuri orada zirve yaptı fakat ispanyaya gidince işi bitti

• Messi ve Neymar çok uç örnekler

• biraz uç örnek oldu evet ama imkansız diye bir şey yoktur. sadece ele geçen şansı iyi değerlendirmek lazım...

• Gidebileceği en doğru kulübe gitti Allah geleceğini parlak etsin inşallah

0|1
    0|0
  • Hayatini kurtardi yeni reus olur sonra da bayerne gecer kumasi cok kaliteli

0|1
    0|0
  • 2-3 sene sonra 45-50 milyon euroya bayern münihe gider

0|1
    0|0
  • Biraz sisirdi medya ve guzel transfer

0|1
    0|0
  • Hayırlısı olsun onun için

0|1
    0|0
  • halısaha maçına beleşgirip heyecan yapan bu hırsla altığı topu gol olsun diye dağa taşa hatta uçağın kanadına isabet ettiren genco

0|1
    0|0
  • Guya Fener alacakti. Ah bu fotomaç.

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    21
Yükleniyor...