Sevdiğiniz kişinin kariyerine odaklı yaşaması sizi nasıl etkiler?

Aşkınızın geri planda kaldığını mı düşünürsünüz, yoksa kariyer basamaklarını tırmanmasını bekler ve destek mi olurdunuz?

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• ben şu anda bunu yaşıyorum çok yakışıklı ve iyi bir işi var aşk geri planda kalıyor beni sevmediğini düşünüyorum ayrılmak istiyorum inanılmaz üzülüyor onu anlayamıyorum beni bunalıma soktu resmen

0|1
    0|0
    • İşte bu önemli yaralara neden oluyorsa hoş olmuyor.Sendeki örnek gibi bir kendini kaptırma ve sevdiğini unutma raddesine gelmesi kördüğüm yaratıyor.

• yemeğe çıkıyoruz sohbetin sonunda hııı diyor en baştan mı alayım nerde kaldın filan diyorum konuları genelde ben açıyorum aklı işte oluyor hep komedi resmen:) ve aradada beni sakın bırakma diyor

• İdealist insan makbuldür ama sevdiğinin başını öne eğen erkek makbul değildir arkadaşım:) Aynı zamanda seni sarabilmeli özel anlar yaratıp gönlünü alabilmeli.Bu hedeflerine yürümesinde bir engel değildir bana göre.

Yol yakınken vazgeçmelisin yoksa ileride bu sevgisizlik devam ederse kendini daha kötü hissedebilirsin.

• Kariyer odaklı kadın / erkek.. seyirlik keyifli...

uzaktan çekici ve seksi gözüktükleri gibi, yakından itici ve depresif olurlar... hayattan soğutur, özgüveni yıkar, mutsuz ederler ancak.

0|1
    0|0
  • kariyer hedefi olan biri olarak ben ugrasamazdım sahsen benle aynı durumda bir baskasıyla

0|1
    0|0
  • kostek yerine destek olurum.. o zaten beni uzecek kadar ilgisiz birakmaz :)

0|1
    0|0
  • Severim caliskan adami. Ama beni aksatmadigi muddetce.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...