Anneniz kıyafetlerinizi atıyormu , ya da başkasına veriyormu :)

Geçen lazım oldu ,arıyorum arıyorum tşört yok piyasa da :)

___ anne tşört nerde

___ komşu nun oğluna verdim

___ anne naptın ya , niye veriyosun

___ giymiyodun

:) sizde de böyle şeyler oluyor mu , tamam genel de sorar ama arada sormuyo :D

0|0
2212

En İyi Kız Görüşü

• Ben eline gelen her seyi atar neden atiyorsun dedigimizde lazim olsa artalikta olmazdi der , ortalik dedigi yer cekmece dolap !

1|1
    1|0
    • :) bu lafı bende duydum :) lazım olsa ortada ne işi var :)

• Mantıklı olanı yapıyorsun :) zahmet edip yazdığın cümlelerinin her bir harfi için teşekkür ederim , iyi geceler .

• Iyi geceler

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 21

• Bununla ilgili kirilmis acayip bir potum var. Fi tarihinde aldigim, eninde sonunda takmayi basaricam diye tuttugum ama 2 yildir basaramadigim kolyeyi annem memlekete gittigimizde yaninda goturup teyzeme hediye etmis, tabi bundan benim haberim yok, niye, cunku zaten olsa ben birakmam :D Kolyeyi teyzemin boynunda gorunce bir anlik safligima geldi, aa bende de var bu kolyenin aynisindan dedim, oda belki de senin kolyendir, annen hediye etti cunku demez mi:/ acayip utanmistim o anda, tutup tutup eskileri goturen bisey gibi olmustu, ama halbuseki vallahide takmamistim:/ O zamandan beri annem de vermeye cesaret etmez zaten, bence sende dene işe yariyor :p

0|0
    0|0
    • :) güzel bir senaryo , utanabilme kabiliyetinin olması göz kamaştırıcı . Komşu nun oğluna aynısın dan ben de de mi var diiim :) hiç sanmıyorum bunu yapamam , zaten sorar annem ama arada kaçıyo ihale önüme gelmeden :)

• yok bana sormadan vermiyor kimseye.

0|0
    0|0
  • Yok annem benden izinsiz birşeyimi almaz.

0|0
    0|0
  • sormadan yapmaz :D

0|0
    0|0
  • yer bezi oluyor genelde anne tisortum nerde bir bakmısım yerde hahaha:)) ihtiyac sahibinede veriyor genellikle:))

0|0
    0|0
  • bana sormadan vermez :)

0|0
    0|0
  • Bikeresinde odada dağınık olanların hepsini poşetleyip kapının önüne koymuştu ,kendi odamda bile rahat yok :/

0|0
    0|0
  • Bana sormadan hiçbirşeyimi vermez.

0|0
    0|0
  • normalde bunu ben yapardim orta okul/lisedeyken annem de "daha yeniydi ben giyerdim neden verdin" diye kizardi:D

0|0
    0|0
  • annem benim kıyafetlerimle uğraşmaz zaten aynı şehirdede değiliz yaparsa kızardım heralde

0|0
    0|0
  • yok benden habersiz böyle birşsey yapmaz kızacagımı bılır ki zaten ben gıymedıgım kıyafetlerı ayırırım anneme verırm baskasına versın dıye

0|0
    0|0
  • benmki toz bezi yapıo :D

0|0
    0|0
    • :) verdiği olmuyo mu

• benden habersiz atamaz ..

0|0
    0|0
  • çok olur.

0|0
    0|0
  • Benim kardeşim olduğu için başkasına veremiyo :D ancak kardeşimde giymezse verir :))

0|0
    0|0
  • Annem butun kiyafetlerimi vermis :(

0|0
    0|0
  • evet evet benim annem de öyle birkaç hafta giymeyeyim hemen atıyor :P

0|0
    0|0
    • :) bu kız bunu gimiyo verim gitsin :D

• vay vay vay çaktırmadanda lafı döndürüyon bravo :D

• estağfurullah :) sen beni ne kadan anlamışsan ben sen de o kadarımdır , ne fazlası olabilirim , ne azı ;)

• giymediğin kyafetlerini ayır der arada. ayırırm. bir kutunun icine koyarım. sonra kaşla göz arasında. o kutunun içinden neler neler çıkar. benim haberim yok. e bunu giymiyosun annecim. yazık değil miiii :D

0|0
    0|0
    • :D evet yazık , amma sus bakim biz bilmeyiz onlar bilir :) biz onların bişeyini atsak , nerde oklavam der peşimize düşerler oklavayla :D :D iyi günler .

• Kopmuş kırpılmış olanları değil fakat 1 defa ya giyilmiş ya giyilmemiş olanlar toplanır yıkanır..poşetlere konur ihtiyacı olanlara gönderilir..

0|0
    0|0
  • hayir bizde tam tersi oluyo ben giymediim kiyafetlerimi topladim goturdum bir yere bagisladim anneme soyledimde niye bana sormadan verdin diyo :S

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    1

Erkekler Ne Diyor 12

Yükleniyor...