Anneniz kıyafetlerinizi atıyormu , ya da başkasına veriyormu :)

Geçen lazım oldu ,arıyorum arıyorum tşört yok piyasa da :)

___ anne tşört nerde

___ komşu nun oğluna verdim

___ anne naptın ya , niye veriyosun

___ giymiyodun

:) sizde de böyle şeyler oluyor mu , tamam genel de sorar ama arada sormuyo :D

0|0
2212

En İyi Kız Görüşü

• Ben eline gelen her seyi atar neden atiyorsun dedigimizde lazim olsa artalikta olmazdi der , ortalik dedigi yer cekmece dolap !

1|1
    1|0
    • :) bu lafı bende duydum :) lazım olsa ortada ne işi var :)

• Mantıklı olanı yapıyorsun :) zahmet edip yazdığın cümlelerinin her bir harfi için teşekkür ederim , iyi geceler .

• Iyi geceler

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 21

Erkekler Ne Diyor 12

• Aynen ya ona buna dağıtıyor :( Bahane de hemen hazır, ona buna verdim diye belirtiyor bir de.. Diğer en sevmediğim şey ise yazlıkların ya da kışlıkların erkenden kaldırılması..

0|0
    0|0
  • Genelde yer bezi olarak karşıma cikiyo :) bir zamanlar nerdeydin şimdi nerdesin. Ne oldum değil ne olacam diyeceksin :D

0|0
    0|0
  • bana hep abimin giymediklerini verdiği için hiç niye verdin falan demezdim. kıyafet yoksa hiç sesimi çıkartmazdım. neden sonuç ilişkisine girmeye gerek yok :D

0|0
    0|0
  • Vermezmi beni çıldırtır hemde. Lan madem veriyon bir sor! Yok birde haklı gibi üste çıkmaya çalışır. Ama yalan yok şimdi verdiklerinin hepsini hiç giymem. :)).

0|0
    0|0
  • annem bana olmayan giysilerimi ayırır ihtiyacı olan bir komşumuz var hepsini ona verir bana sormadanda birşey vermez

0|1
    0|0
  • Bana sorup veriyor bırıne, küçülmüs kıyafetler olduğu için sorun yok

0|0
    0|0
  • ben kıyafetlerimi kuzenimin çocuklarına veriyorum, çok iyi kulladığımdan yepyeni gibi onlara hediye ediyorum.

0|0
    0|0
  • onlar atmaz ben atarım. Annem sadece yıkandıktan sonra benim kıyafetlerimi kardeşime, kardeşiminkileri de bana verir. Başka bir sorunumuz yok çok şükür

0|0
    0|0
  • kardeşimle bana küçük gelen şeyleri bizim de görüşümüzü alarak toplar istifler birikince belediyeye veirr.

0|0
    0|0
  • akrabalara veriyor genelde

0|0
    0|0
  • Evet 1 ay kadar önce en sevdiğim tşörtümü toz bezi yapmıştı :))

0|0
    0|0
  • Atmaz atmaz başka evladıı yookkk

0|0
    0|0
Yükleniyor...