Hayat boyunca yaptığınız en büyük çılgınlık

yaptığınız en büyük çılgınlık nedir hani dönüp arkana bakarsın ve şimdi olsa ben bunu yapamam dersiniz ya işte o en büyük çılgınlığınız nedir?

Güncellemeler:
sanırım yaptığım en büyük çılgınlık sevdiğim adam ki kendisi hoca olur karşısına geçip sizden hoşlanıyorum demekti. o çılgınlık bir daha bulmadı beni :))

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• En büyük çılgınlık e-5 üzerinde Makas SHow !... Ve Kaygan havalarda Drift - siprint

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Eski sevgilimle bir cafenin tuvaletinde 2 kıza yakalandık...

1|0
    0|0
  • avşada gecenin yarısı çırılçıplak denize girmiştim kimsenin olmadığı ucsuz bucaksız bir yerde sonra oraya bir çift geldi çıkamamıştım uzunca bir süre :)

1|0
    0|0
  • çok var sanırım ama herşeyde yazılmaz ki :d ama ünideyken izmirin en işlek caddelerinden birinde yastığımı alıp yatmıştım :d

1|0
    0|0
  • Askerlik yaptığım yerde çarşı izninde biriyle tanışmıştım. Nasıl bir yokluk içindeysek ikimizde, nizamiye tuvaletinde ilişkiye girdik. Deli cesareti.. Bidaha aynı zamana dönsem yapmazdım herhalde.

1|0
    0|0
  • 20 yıllık dostumun abimin sevgilisine aşık olmak ve hayata sıfırdan başlamak...

1|0
    0|0
  • Anlatırım ama burada açık açık olmaz. gizli ye izin verseydin :P hemen yazıcaktım

0|0
    1|0
  • düşündümde yok (:

1|0
    0|0
  • benim yşamam çılgınlık

1|0
    0|0
  • Altın vuruş.

1|0
    0|0
  • müdür yardımcısını dövmüştük...