Muay thai veya baska dovus sporuyla ugrasan?

Arkadaslae yazin dovus sporuna baslicam simdilik aklimda muay thai var ama baska dovus sporuyla ilgilen tavsiye verebilcek var mı

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Sana önerim bulabilirsen ve bulman gerçekten çok zor türkiyede çoğu yerde yok MMA ( karma dövüş sanatları ) sporu dövüş sporlarının en iyisi diye düşünüyorum. Sana boksu, muay thaiyi, judoyu ve buna benzer sporları aynı anda öğretiyorlar ama hepsinden azar azar öğretiyorlar ve uzmanlaşman yıllarını alabilir.

0|0
    0|0
    • Ben gercekten emek verecegimi dusunuyorum ama kisa surede sokakta normal bir 3 5 kisiyle dovusebiliyo olabileyim cunku kimseye artik eyvallah demek istemiyorum kisa surede hani 2 ay filan degil filmlerdeki gibi

• Wing tsun hakkinda bir bilgin var mı

• Wing Tsun usta Yıp Man ın dünyaya yaydığı dövüş sanatıdır genellikle tekme ve yumruk kallanmakla beraber sopa da kullanılır. Yıp Man Bruce Lee nin hocası oluyorr.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Nasıl bir spor istiyorsun?
    Ona göre yazayım. Ne için dövüşmek istiyorsun?

0|0
    0|0
    • Hocam valla sokakta filanda coklu kisiye karsi etkili olsun olabildigince az hasar alayim ve sonuca en kisa surede ulasabileyim

• Wing tsunu biliyormusun hocam

• Birde varsayalim wushu sandada 1 veya 2 yillik egitim alsam kendimde cok cabalasam sokakta 3 5 kisiyle ayni anda dovusebilirmiyim sonuc ne olur

• Wing tsun çok iyi ama çok az eğitimcisi var ve pahalıdır. Bulabiliyorsan git.

0|0
    0|0
    • Wing tsun videosu pek bulamadim ama gosterildigi kadar cok iyimi

• Kesinlikle. Çok yorucu değil basit hareketlerle , çok iş yapabilmek için ideal. Bruce lee ve ipman ın kullandıgı dövüş sanatı bu

• Ya birazda filmini izledigim icin onyargiliyim yani cok fazla iyi gozukuyo ama film sonucta birazda abaryi

• Kardeşim milli boksör+ milli judocuyum boksta judoda senin işine yarar

0|0
    0|0
Yükleniyor...