Bu aslında soru değil, kilo verirken kas yapmaktan korkan kızlar için yazıyorum?

İyi günler hayırlı ramazanlar herkese, burda bir kaç başlık gördüm yoruma kapatılmıştı bundan dolayı bu şekilde yardımcı olmak istedim. Öncelikle sevgili kız arkadaşlar salonda ağırlık çalışmaktan korkmayın çünkü bu ağırlık çalışması size o sevmediğiniz seviyede kas kazandırmayacak. Çünkü hormonal sisteminiz buna çok elverişli değil. Ama yapanlar var diyeceksiniz evet var ama onlar hem inanılmaz derecede fazla ek gıda alıyorlar hem de ekstra testesteron alıyorlar. Zaten çalışacağınız 5 kilogram tarzı ağırlıklar sizi o seviyeye çıkarmayacaktır endişeniz olmasın. Ha bunun yanında şunuda unutmayın spor yapmaya yeni başlayan birisi sırf koşu yaptığında bile kaslanacaktır. Tekrarlıyorum bu seviye korktuğumuz kas seviyesi değil bu seviye sizin aslında çok sevdiğiniz hani basenlerin olmadığı kollarınızın sarkmadığı karnınızın yine hoş durduğu seviye. Çünkü şunu unutmayın vücut kilo verdiğinde depolarından kullanarak verir bu depolarımız nelerdir karbonhidrat yağ protein, evet protein yani kaslar en sonda ama yine de kilo verme döneminde kas çalışmazsanız kas kaybı yaşamanız kaçınılmaz olacaktır ve eğer kiloyu kasınızdan kaybederseniz de tartıya bakarken mutlu aynaya bakarken mutsuz olacaksınızdır. Çünkü sizi sıkılaştıracak şeyler olan kasları kaybettiğiniz için yine sarkık bir görünüm oluşacaktır. Umarım ön yargılarınızı kırmaya yardımcı olabilir bu yazı soru sormak isterseniz burdan her türlü soruya cevap verebilirim. Tabi diyebilirsiniz sen kimsin neden dinleyelim nerden biliyorsun gibi, haklısınız da ben 6 yıldır bu spor dalıyla ilgileniyorım ve sürekli araştırıp öğrendim ha size söylediğim şeyler aslında zaten çoğunuzun bildiği şeyler sadece belki bir kez daha gözünüze sokulursa belki ön yargınız geçer diye yazdım. Herkese tekrardan hayırlı ramazanlar ve kolay gelsin tekrardan.

0|1
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Böyle bir başlığı açmanı sevdim kızlar bu konuda çok yanlış düşünüyorlar böyle bir başlıkla ön yargılarını kıracaksın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...