Euro 2016'nın yıldızı kim olacak sizce?

C. Ronaldo diyorum. Ve umarım Portekiz'i şampiyonluğa taşıyacak.

Türk futbolunun kabusu olmuş Demirören ve Terim faktörlerine rağmen Türkiye'yi destekleyeceğim tabi, ama çeyrek finalden öteye geçmemiz bence hayal gibi.

0|2
2|33

En İyi Erkek Görüşü

• Biz alamazsak Almanya alır adamlar finale çıkar kesin finalde de onları yenebilecek kim varr Fransa ev sahibi diye yenebilir İngiltere İtalya Belçika yenemezİspanya ve Portekiz belki zorlarsa uzatmalara penaltılara götürüp yenebilir yoksa kimse pek yenemez gibi Almanları

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 32

• Ronaldo damga vurabilir ama portekizin kazanması zor. Terime rağmen bizim takimimiz bizim ilkemiz deyip destekleyeceğiz

0|0
    0|0
  • sanmam bu sene Danimarka ya da Belçika çok parlayacak kupalarda
    İngilizlerin kadrosuda saglam..
    Türkiye gruplardan zor çıkar

0|0
    0|0
  • Turkiye

0|0
    0|0
  • Ronaldo olabilir ama portekiz kaliteli kadrosuna rağmen basit yenilgiler aliyor şampiyonluk zor. Ayrica çeyrek finale kadar gitmemiz bile imkansiz bence. Takimda saatli bomba ayarinda oyuncular var. En son ismailin hatasiyla ingilizlere kaybedince anladim. Kritik pozisyonlarda sıvayan bir kadromuz var.

0|0
    0|0
  • ülkemizden Hakan Çalhanoğlu genel olarak kalecilerden Volkan Babacan
    son olarak Lewandowski diyorum

0|0
    0|0
  • ekmek takımı olacaktı fakirsin diye hakkını yediler. şampiyonlugu vermediler.

0|0
    0|0
  • Gotze de olabilir

0|0
    0|0
  • Terim dedigin adam gelmiş gecmiş en iyi türk teknik direktör laf die konusuyon ciristianoda başarı sağlayamaz real madrid de iyi ama portekizde sanmıyorum de bruyne olcak diorum şu anda en iyi takimlardan biri olan belçika nın yıldızı.

0|0
    0|0
  • Blmem

0|0
    0|0
  • Türkiye bir yere gelirse eğer Emre Mor yıldız olabilir genç yaşına rağmen. Bence Ronaldo her şampiyona da olduğu gibi hayal kırıklığı olacak. Eğer Türkiye bir başarı sağlayamazsa Hazard şampiyonanın yıldızı olur diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • crıstıano dıyoruz ve susuyoruz

0|0
    0|0
  • bende ronaldo ve portekizi destekliyorum türkiyeden sonra ama portekiz ve türkiyenin potansiyeli belli :), bence kazanan fransa olucak ve bu turnuvanın yıldızıda antoine griezmann olur :)

0|0
    0|0
  • Belçika şampiyon olur.

0|0
    0|0
  • RONALDO her turnuvada ben varım diye portekizi favori göstermelerine bir anlam veremiyorum diyor portekiz sıradan bir takım ve ronaldonun yapacağı birşey yok

0|0
    0|0
  • Çeyrek final görürsek bile iyi 😂😂😂

0|0
    0|0
  • TR guruptan dahi çıkamaz yıldız kim olur :) paul pogba olur

0|0
    0|0
  • Mesut Özil almanya diyorum.

0|0
    0|0
  • Emre Mor hakkında ne düşünüyorsunuz? Kadroda yer alır mı hırvatistan maçında?

0|0
    0|0
  • Harry Kane

0|0
    0|0
  • Hayal değil gelecek olacak

0|0
    0|0
  • c. ronaldo zaten bir yıldız ben EMRE MOR diyorum

0|0
    0|0
  • Volkan Şen

0|0
    0|0
  • Griezmann' ı tanır mısın?

0|0
    0|0
  • Emre Mor olacak

0|0
    0|0
  • emre mor

0|0
    0|0
  • Belçika favorim Kevin de bruyne ve Romelu Lukaku yıldızlaşacaktır

0|0
    0|0
    • Aynen cok genç bir kadroya sahipler hemde dünya çapında yıldızları var kompany sakatlığı olmasına rağmen favorim

• kim yıldız olur bilmem ama bence Emre Mor'u izlemek çok zevkli olcak gibi

0|0
    0|0
  • Bence supriz olacak bu sene

0|0
    0|0
  • Euro 2016 da kimin şampiyon olacağı da , yıldız olacağı da belli olmaz.

0|0
    0|0
  • Belçika dan olur bence. Favorim de romelu lukaku. Euro 2016 dan sonra büyük bir takımda görebiliriz.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...