Ah kızlar.. Siz var ya siz.. Tam sopalıksınız.

Hem de meşe odununu hak ediyorsunuz. Şaka şaka :) kızmayın ne olur. Cansınız, canansınız.

2 erkek tipinden bahsedeceğim şimdi

- ALİ PALABIYIK: Sevdiği kadına değer vermeyen erkek tipi.. Küfreder, ezer, üzer, aldatır, gerektiğinde de döver.. Kadının her 5 isteğinden birini yapar.. Bencildir.. kısacası hoyrat ve maganda tiplerdir.

- VELİ KARADUMAN: Üstteki erkek gibi laf cambazı olmadıkları için çok kız arkadaşları olmaz. Bunlar efendi , kendi halinde tiplerdir.. Ama bir sevdiler mi tam severler tam bağlanırlar.. Kadınını gözünden sakınır, ona çok değer verirler.. Onun mutlu olması için her fedakarlığı yapmaya hazırdırlar..

Ve siz.. Evet kadınlar, sizden bahsediyorum. Birçoğunuz Ali Palabıyık'ları tercih edersiniz.. Haliyle darbeleri yersiniz onlardan.. Veli'leri ancak canınız yandığında ve aklınız başınıza geldiğinde tercih edersiniz.

Sorum şu: Mazoşist misiniz? Neden bile bile lades diyorsunuz?

NOT: Beni bu hikayenin Veli'si olarak da kabul edebilirsiniz, delisi olarak da...

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle şunu söylemek istiyorum

Sorunu o kadar güzel sormuşsun ki sanırım şu sitede bulunduğum süre boyunca okudum hitabı en güzel soru

Çok beğendim nedense soruya geşecek olursak;

Bence çok haklısın gözlemlere dayalı çıkarsamalarda bulunan biri olarak bu dediğine defalarca şahit oldum Aliler hiç eksilmeyecek siz kızlara Velileri göstermedikçe

Bunu derken git o adam gibi ol demiyorum sadece göster kendini

0|4
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• insanlar değer bilmez nankör varliklardir veliyi cepte gibi görürler ali ise can yaktığı için hırs oluşturur ben aliyi değiştiririm diye düşünürler ali onlardan kaçtıkca daha çok cazip gelir veli ağzıyla kuş tutsa yaranamaz.. Böyle tuhaf bir milletiz işte :)

0|1
    0|0
  • neden böyle insan canı yanmadıkça anlamaz hatta meşhur atasözümüz var sütten ağzı yanan yoğurtu üfleyerek yer illa yanıcak yani yoksa anlıyamıyoruz biz

0|2
    0|0
  • veliler ölmez vatan bölünmez.

0|2
    0|0
  • Bu abartı..

tamam genelde kızların tercih ettiği '' ala palabıyık'' dediğin, kıro tipler. küfreder ezer söver ama sahip çıkar kıskanır korur kollar.

görünürde veli karaduman melek gibi adam ama işte adamın meleği lazım değil bize.. pamuklara sarmasın kızı çekilmez ki öylede... yok her fedakarlığı yapar yok gözünden sakınır.. ama pısırığın tekidir belkide.!

0|0
    0|0
    • Efendilik, pısırıklık şeklinde kabul edilir olmuş :( Öyle değil işte. "Gerektiğinde" amiyane tabirle posta koymasını da biliriz.

• Sizleri anlamak mümkün değil. dedim ya yukarıda, acı çekmekten hoşlanıyor bazılarınız.

Erkekler Ne Diyor 2

• 4s kurali. Ya da baska bir deyisle deveyi diken insani s...

0|0
    0|0
  • Tip varsa ister alisin ister veli, tip yoksa götünü yırtsan olamazsın ali.

1|0
    0|1
Yükleniyor...