Galatasaraylı renktaşlar, Necati Ateş'in son sezonunda Galatasarayda jübile yapma isteği hakkında ne düşünüyorsunuz?

Katıldığı bir programda hiçbir ücret talep etmeden sadece Galatasarayda son sezonunu geçirmek istediğini Dursun Özbeğe iletti. Yaşına rağmen fiziği ve tekniği halen iyi. En azından umut gibi milyonlar almayacak ve gerçek efsanemiz. 3. Forvet olarak görev almasinda bir sıkıntı yok benim için. Ücrette verilmeli. 2011-2012 sezonundaki futboluna rağmen beğenmemek nankorluk olur. Son sezonunda onu takimda görmek ister miydiniz?
Galatasaraylı renktaşlar, Necati Ateş'in son sezonunda Galatasarayda jübile yapma isteği hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• bence gelsin iyi bir gs li zaten ilk gönderilişinde futbolu değil haldun üstenelle yaşadığı sorunlar yüzünden gitmişti ikinci gelişinde şampiyonlukta çok katkısı var elmanderle beraber ve bence gs de bırakmayı hak etti

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 4

• Gelsin bence hiç olmadı bir alternatif olur, ama bende futbolda profesyönelliğe ulaştığı Adanasporda futbolu bırakmalı.

0|1
    0|0
  • Evet isterdim dedigin gibide beklentisi yok Umut dan daha faydalı olacagini bile düsünüyorum.

0|1
    0|0
  • bu adam takıma gelsin takıma abilik yapsın takımı yönlendirsin. ama sahada onu görmek istemiyoruz. yeni genç futbolcuları görmek istiyoruz

0|1
    0|0
  • Nesi iyi karşıyakada bu sezon kaç maçını izledin adam kıçını kaldıramıyor

0|0
    0|0
    • Umut buluttan bin kat iyidir. Karsiyakada bu sene kotu oynayan bir tek o olsa hak verirdim. Adamlar kume düştü. Sadece koşmayla iyi topçu olunsaydi umut futbolun kraliydi. Ayrica adam yatmaya gelse nesen ücret talep etmesin? Gelsin Galatasarayda son kez giysin parçaliyi. 36 yaşindaki adamdan drogba etkisi bekleyen yok zaten.

• As forvet olarak yazdiklarin doğru ama benim dediğim 3. forvet olarak umutun yerine gelmesi. Yoksa Galatasaraya 2 as forvet şart. Necatiyle sadece olmaz.

• 3. olarak genç forvet olsun en azından ileride fayda olur diyorum

Yükleniyor...