Arsenal'in Vardy transferini nasıl değerlendiriyorsunuz?

20 milyon paund karsiligi transferin gerceklestigi belirtiliyor. Liecester taraftari ates puskuruyor bunda daha once burda kalacagim diyen Vardy nin etkisi buyuk. Arsenal iyi transfer yapti dusuncesindeyim ilk iki transfere yaklasik 45 milyon paund verdiler.

Güncellemeler:
Maddi olarak degil oyuncu olarak iyi transfer yaptı demek istedim.

0|0
1|25

En İyi Kız Görüşü

• Vardy başarılı forvetlerden biri. Arsenalde'de Alexis Sanchez'le birlikte muhteşem gollere imza atarlar.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Vay be vardy açısından tam nerden nereye denilecek bir hikaye oldu. Leicester yerini dolduramazsa ilk 10 a girmeleri bile zor olur artik. Bu sene tek basina sirtladi takimi.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 24

• İlk transfer Xhaka ve bir Arsenal taraftaı olarak beni Vardy'den çok daha fazla heyecanlandıran bir transfer.
    Giroud ve Welbeck yeterince iyi değil, iyi kabul eyvallah da Vardy Arsenal yasalarına aykırı bir transfer. 20 yıllık Wenger kültürüne karşı başlatılan yeni popüler akım seyircileri Wenger kararlarında fazla etkili olmaya başladı ve bu rahatsız edici...
    Flamini, Cech, Arteta, Kim Kallstrom vs daha adını hatırlayamadığım 2 3 isim...
    Arsenal'de ciddi bir felsefe değişikliği yaşanabilir gibi :(

0|1
    0|0
  • 2 transfere 45 milyon verdik Wenger Abi bizi mi kopariyosun :D
    Vardy bence super transfer illaki katki saglar, obur transfer kim ki ben bilmiyom?

0|1
    0|0
  • Sen olsan gitmez miydin Arsenal'e?
    Zira ben hazırlık maçlarında bu arkadaşa özellikle dikkat çeviriyorum, fakat sadece hızlı olması dışında pek bir etki gösteremiyor.
    Rooney'da yaşlandıkça orta sahaya dönük oynuyor sanırım, bunu da garipsiyorum.

0|1
    0|0
    • Elestirmedim dostum ama kalıcam kulube vefa borcum var gibi sozleri vardı

• Adam daha önce fabrikada işçiymiş, parayı görünce gözü dönmüştür :) Herşey para mı diyenlere , evet futbolculukta herşey para:)
      Çünkü adam zaten 30 una dayandı , son transferi olur , iyi para kazanmak onunda hakkı :) Çünkü 35 inden sonra hiçbir işe yaramayacak :)

• Yani orası oyle :)

• Bilmiyrm

0|1
    0|0
  • Kariyerinde 1 sezon patlama yaşayan Vardy'den bahsediyoruz.. ve bu keko 30'una geldi :D Her halükarda Grioud gibi bir takozdan daha çok atacağına eminim ama Kane, Lukaku gibi kendini kanıtlamış genç isimlere yönelmesi lazımdı Arsenal'in.

0|1
    0|0
  • www.google.com.tr/.../amp Ben yalan die biliom fotoshop diolar

0|1
    0|0
  • bnence büyük hata yaptı vardy
    leicesterde kalmalıydı
    onu o yapan takım o..

0|1
    0|0
  • Vardy büyük yanlış yaptı, Leicester'da bir simge bir efsane olmuştu.. Bir insan ne kadar yanlış yapabilir burada görmüş olduk gelecek sezon Arsenal'de sürünür kadroya zor girer

0|2
    0|0
    • Ben oynatırlar basarilida olur diye dusunuyorum.

• Sen Leicester'da efsaneleşip şampiyon olup şampiyonlar ligine 1. torbadan direkt gruplardan katılcakken, Arsenal'den gelen teklife evet der miydin?

• Uzun vadede dusunmus olabilir diyebilirdim evet bu sene sonecek bnce liecester.

• iyi olmuş arsenal açısından şimdi bizimkiler onların elinde kalan 30 yaş üstü adamları yıldız diye kapma yarışına girerler

0|1
    0|0
  • Bence Vardy bir peri masalı yaşadı ve bitti. Arsenal için üzüldüm ben. Elinde Welbeck ve Giroud gibi santrforlar varken Vardy boş transfer olmuş.

0|1
    0|0
  • Liecester için iyi bir transfer... Bu paradan daha fazla etmezdi.

0|1
    0|0
  • 30 yaşında lan adam neresi iyi transfer.

0|1
    0|0
    • 29 yasinda Arsenal dede cok gol atacagini dusunuyorum bu bakimdan dedim fiyati pahali oldugunu iki transfere 45 milyon paund verdi diye belirttim ama madde 22 imis indirim yaparak 20 ye almislar.

• o kadar iyi oyuncuya rağmen şampiyon olamıyor bir türlü alsa da boş arsenal :)

0|1
    0|0
  • çöpe gıden para

0|1
    0|0
  • Vardy van parsie gibi oynayandiyen var man. unt almadigina sevindim arsenal taraftariyim arrik sampiyon olurlar herhalde vardy geçmişini unutacak bir futbolcu değil

0|1
    0|0
  • Eğer Özil kalırsa gelecek sezon mükemmel bir Arsenal izleyebiliriz.

0|2
    0|0
  • liecester aynı bursaspor gibi olur bu gidişle, kadroyu tutamayacak

0|1
    0|0
  • İyi transfer gibi gözküyor bekleyip görcez

0|1
    0|0
  • 20 ye ucuz almislar bence

0|1
    0|0
  • vardy dediğin adam 30 yaşına gelmiş verilmez o para 1 yıl oynadı diye

0|1
    0|0
  • çok para bence o kadar etmez

0|1
    0|0
  • Arsenal tam anlamiyla mal bir takim haline geldi.. nerede o berkamp pires freddie ljunbergli donem.

0|1
    0|0
  • Yaş olarak sıkıntı o kadar para verilmez bence.

0|1
    0|0
  • Izlemedim

0|1
    0|0
Yükleniyor...