Fatih terim'in oyunculari?

yerine, onlarin yerine biz oruc tutariz sozu sacma degil mi

1|0
2|13

En İyi Kız Görüşü

• Bilincsizlik iste.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Evet sacmalik

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Birşeyler açıklayayım derken sıvadı iyice

0|0
    0|0
  • Anlatılmak istenen farkliydi mizah vardi ama ülke olarak anlayacak kapasitede degiliz ya da din konularinda gerektigi yerde rahat gerekmedigi yerde hassas oluyoruz. Keske soylemeseydi malzeme cikti.

0|0
    0|0
    • Sen kimsinde ülkeye kapasitesiz diyorsun ortada kapasitesiz biri varsa bu lafı destekeleyenlerdir

• @kovBoy0000 kapasitesiz dedim? dedigim gibi yorumumu anlayamamissin tekrar tekrar anlayarak okumaya calis belki faydası olur bu arada söyledigini savunan yoktur herhalde talihsiz olmus ama dedigim gibi anlatilmak istenen farkliydi.

• Tekrar okunacak şey yok belki demek istediğin farklı ama saçma sapan şekilde genelleyerek yazmışsın

• Karakter yoksunu olmasa böyle şeyler demez

0|2
    0|0
  • Soruyu soran gazatecinin a. k oyle sorumu sorulur

0|0
    0|0
  • Değil, Fatih hoca orda doğru konuştu anlatmak istediği olayı farklı tarafa çekmeye çalışıyorlar cübbeli de çıkmış ordan Fatih Hocayı eleştiriyo bunlara malzeme vermemek lazım

0|1
    0|0
  • Tayyibin g0tunun kiliyimm
    Ben onun icin tutuyomm

0|1
    0|0
  • Olayı bilmiyorum nedir?

0|0
    0|0
  • klasik tarator iste

0|0
    0|0
  • Degil adam maçlarda tam performans istiyor oruçlu oruçlu o sıcakta mücadele edemez hiç kimse onu anlatmaya çalışıyor gunahı benim diyor

0|0
    0|0
  • Reklamlar...

0|0
    0|0
  • Sen orda olsan ne açıklardın basına? Hep saçma geliyor zaten sizin gibi olduğu yerden yorum yapanlar için. O insanlar oraya gelene kadar emek veriyor elbet bir yolu vardır belki o an ağzından bilinçsiz çıkmış olabilir bunu böyle karşılamak gerekebilir ama tabi sen nasıl baktıysan öyle yorumlamışsın..

0|0
    0|0
  • Kendisi sacma

0|1
    0|0
Yükleniyor...