Annenizin babanızı aldattığını öğrenseydiniz ne yapardınız?

Annenizin başka bir adamla olduğunu öğrenirseniz naparsınız? anneniz ve üvey babanızla yaşıyosunuz. üvey babanızı seviyosunuz. öz babanızı yıllardır görmüyosunuz zaten. anneniz cinsel anlamda tabi ki de o adamla birlikte değilmiş. yani duygu boşluğundan dolayı. yani babamlaa ayrı yataklarda yatıyolar ve nerdeyse hiç konuşmuyolar gibi. babam odunun önde gideni diyebilirim. babamın borçları falan hep kavga sebebi olmuştur. evliliğe pek sıcak bakan da biri değilim zaten. evlenince böyle olcaksa hiç olmasın zaten. annem bunalımdaydı bunun farkındaydım napsam diye düşündüm her şeyi öğrenmeme rağmen anneme hiçbişey çaktırmadım. bigün çok saçma sapan bi sebepten dolayı büyük bi kavga ettik çünkü çok fazla üstüme geldiler özellikle işi anenem tetikledi. ve ben 2 saat boyunca hiç durmadan odaya kitleyip kendimi ağladım. çünkü dayak yemeyi haketmemiştim. sonunda annem kapıya geldi tamam özür dilerim falan dedi sonra kapıyı açtım o an içimdekileri döktüm her şeyi bildiğimi söyledim.ağladı o da. adam para yemeğe çalışan biriydi ben araştırmıştım adamı öğrendiğim günden beri. babam hiçbi şey bilmiyo. ama babama acımayın sakın çünkü annemi bu duruma sokan da babam. sizin başınıza gelse bu ne yapardınız?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım psikolojini çok iyi anlıyorum kabul

fakat olgun düşünmek gerekirse ibret almak şart... aslında snein için kötü bi durum gibi dursa da kendin için bi olgu oluşturmak için avantajdır.

nasıl mı? eğer ilerde (inşallah) ciddi anlamda birini bulacak olursan karşındakinin tipinden çok kişiliğine bakarsın... çünkü eşekten düşmüşsün bi kere yazgıdan dolayı... irade olarak da düşmek istemezsin.

farkındayım durum o kadar iyi değil. ama önünde de fırsat var.

hayat 3 gün. dün bugün yarın

dünden ibret al bugün yolunu çiz yarın ona göre yaşarsın..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bi söz vardır..

“ Kadın eksiğini tamamlamak için aldatır. Sen neyi eksik bıraktıysan kadın diğer adamdan onu alır.”

Bundan sonra yapacağın , eğer maddi olarak yeterince özgürseniz annenle birlikte ayrı bir ev tutup yaşamanız veya babanın uzaklaşmasını sağlaman.Kısaca ayrılmaları gerekir.

Bu arada , annene psikolojik bir destek şart.Sonra da sana.

Güçlü olmaya çalış ve hep dua et.

Allah yanında olsun.

1|0
    0|0
    • Allah hepimize yardımcı olsun be doktor :) cidden öyle.annemi her anlamda çok eksik bıraktılar annem 41 yaşında ve bu yaşına kadar hep dayandı mücadele etti.annem ayrılmak istemiyo çünkü benim hatam diyo.1.sinde 19 yaşındaydım saftım toydum ve ailem evlendirdi ama 2.evliliğimde tamamen benim hatam oldu ben seçtim sonuçta dedi.hatamında cefasını çekerim ve senide kardeşinide babasın büyütmek istemiyorum diyo.en azından başımızda bi gölge olsun zaten bu saatten sonrada başka biri olmaz dedi.

• Sen olduğunu bilseydim yazmazdım tek kelime :)))))))

• bu yüzden gizledim kendimi :D

• öncelikle metanetli ol anlaşılan ailede şuan en aklı başında kişi sensin sorumuluk al annenle enine boyuna olursa ne olur olmazsa ne olur beraber nasıl mutluluğa ulaşabiliriz in sorularını ve yanıtlarını kendi içinizde cevaplandırarak başlayabilirsin abisi canını sıkma sakin ol bugunlerde geçicektir eminim için ferah tut abisi

0|0
    0|0
    • ben yarın öbür gün bu evden gittiğimde gözüm arkamda kalacak..ben çalışıcam edicem bi yandan okicam bi yandan kendi hayatımı kurucam kuş yuvadan uçacak yani yavaş yavaş.doğanın kanunu bu.ama anneme olan desteğimi hiç bırakmicam.babamdan ayrıl demekte bana koyuyo.nedenini bilmiyorum..

• tabiki fakat annenin üzgün olması sen yanında olmasan bile seninde moralini bozabilir sen daha iyi bilirsin tabi de bu sorunu atlatmasına yardımcı olmalısın

• Böylelerine ne dediklerini biliyorsun değilmi? Aldatmanın hiçbir şekilde affı olamaz.

0|0
    0|0
    • annem bunalımdaydı.ki o annem yani..onu affetmiyimde kimi affedeyim..babam bilmiyo.ananemde biliyo bence konuşuyolardı çünkü.ananem uyarıyodu annemi.ama dedim ya 2 babamda mafetti annemi annem biraz sevgi istemişti sadece..

• Annemle anlayacağı dilde konuşur, o herifi de haritadan silerdim..Tabi bunu bir erkek olarak söylediğimin de farkındayım...Zaten bizde bu tip durumlar genelde ölümcül riskler taşır...

0|0
    0|0
    • bende annemle konuştum işte..ona destek olacağımı söyledim.o adamı öldürmeyi bende çok istedim annemin evli olduğunu bile bile annemin aklını çelen annemi para yönünden kullanmaya çalışan kendiside evli ve 3 çocuğu olan biri.ama ben tabi bir pislik için hapse giremem ve olayı daha da büyütmemek gerek diye düşündüm.kimse bilmemeli çünkü bunu.

• Sana tamamen katılıyorum..Benim dediğim de zaten dikkat edersen " Bir erkek olarak" diye açıkladım..senin yaptığın en doğrusu, buna kesinlikle şüphe yok zaten...Bir pislik için hayatını harcamanın mantığı olabilir mi hiç...

• abii annem kasap'a ne verdiii :)

0|0
    0|0
  • Allah sabır versin arkadasım sana zor bi durum. kim şuan ne derse yalan söyler o durumda olunca ne yapılacağına karar verebilirsin ancak

0|0
    0|0
    • ben oturup konuştum.annem bunalımdaydı sonuçta.annem o benim sonuçta ona yapabileceğim tek şey destek olmaktı..ben kötü durumda olsam o da bana yardım ederdi.ben 2 babamada kızıyorum.ne anneme gençliğini yaşattılar ne şimdi yaşamasına izin veriyolar.biri fiziken mafetti dayaklarla annemi biri de psikolojik olarak çökertiyo.baba olarak üvey babam iyi baba ama iyi bi eş değil malesef.

• Annen yerinde olsam ayrılırdım ama tabikide bekara boşamak kolay derler. Bilmiyorumya cok zor bi durum. kendimi yerine koyuyayım diyorum olmuyor çünkü cok basit bi olay değil. Yaşamadan anlıyamayız en doğrusunu sen bileceksin sen karar verip sen söylüyeceksin

• dan dan sadece 2 kurşun

0|0
    0|0
    • anneni öldürmiceksindir heralde.sen böyle bişey yapsan o sana böyle yapmazdı

• baba annem seni aldatıyor haberin olsun derdim .:)

0|0
    0|0
    • böyle bi yorum geleceğini biliyodum :)

• tanışıyoruz merak etme :)

• öyle diyosan öledir ama ben tanımıyorum gizli kişileri :))

• Oğlunuda sana ayarlasın beraber adamın parasını yiyin.

0|0
    0|0
    • yok olay tam tersi..adam annemin parasını yemeğe çalışıyodu.annemin gözü parada değilki.olsa o kolay.ben çalışırım bulurum bi şekilde para.ama annem iki sevgi sözcüğüne muhtaç bırakılmış biri..

Kızlar Ne Diyor 5

• öncelikle Allah yardımcınız olsun.

Bu durumda en makul yol annenle babanın boşanması gibi duruyor.tabi ki koşullarınızı siz biliyorsunuz en doğru kararı yine siz verirsiniz.Ama bu şekilde gitmez göz yummak olmaz yani.babanla hiçbir sevgi kalmamış sanırım.annenle sakince ve detaylıca konuşun bu durumu.ve bir çözüm bulun.çözmezseniz bildiklerin sana çok daha fazla ağır gelmeye başlar

0|0
    0|0
    • konuştum.ama çözüm konusunda tıkanıyorum.yani bana boşan demesi kolay ama ben babamıda seviyorum annemide bile bile öldürmek istemiyorum bilmiyorum napsak

• yok hayır o ilişkisi yok zaten artık.bitirdi.istemiyo kimseyi.öylesine giden bi evlilik işte.

• o zaman bitmiş gitmiş madem annene destek ol mümkün ise psikolojik destek almasını da sağla çünkü eminim çok yıpranmıştır.ve sonra unutun kapatın ve kapattıktan sonra bir daha bu konuları konuşmayın

• ayyy Rabbim göstermesin öyle bişeyyyy

0|0
    0|0
    • zor bi durum cidden..sen olsan nasıl tepki verirdinki peki?

• düşünemiyorum bileeee o an aklıma ilk ne gelirseee

• zor bir durum gerçekten ama annen de haklı böyle bir adam çekilmez...kendilerine güvenmeye kişiler neden evlenir anlayamıyorum...

boşanma olsa daha iyi olacağını düşünüyorum..anneninde sinirleri bozulmuş belli.

0|0
    0|0
    • evet tabi..ama işte annem bu benim hatam cefasınıda çekerim diyo işte..

• saçmalamasın ya neden çekicek ki ? böyle yapması daha mı iyi ?

• annem 41 yaşında ve bu yaşına kadar hep dayandı mücadele etti.annem ayrılmak istemiyo çünkü benim hatam diyo.1.sinde 19 yaşındaydım saftım toydum ve ailem evlendirdi ama 2.evliliğimde tamamen benim hatam oldu ben seçtim sonuçta dedi.hatamında cefasını çekerim ve senide kardeşinide babasın büyütmek istemiyorum diyo.en azından başımızda bi gölge olsun zaten bu saatten sonrada başka biri olmaz dedi.ne kadar doğru bu bilemiyorum.daha hiç evlenmedim ve bekarken böyle konuşmak kolay tabi.

• Ben babamın annemi aldattığını öğrenmiştim.

0|0
    0|0
    • ne yaptın peki?

• ya ama 2 babamda annemi bitirdi yani.o yüzden annemede hak veriyorum.annem intiharda edebilirdi.böyle bi olayla durumu kurtardığımıza şükrediyorum ben.

• annenle arkadas ol ve konus..

• bu durumu şahsen yaşıyorum. diyeceğim tek şey Allah düşman başına vermesin

0|0
    0|0
Yükleniyor...