Spordan sonra ağrım olmuyor?

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 3 aydır spor yapıyorum. İlk 2 ay antrenman sonrası gün çok ağrım olurdu geliştiğimi hissederdim şuanda hissetmiyorum neden sizce? ve ilk 2 ay çok güzel ölçü aldım simdi eskisi kadar alamıyorum yardımcı olurmusunuz?

0|1
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• uzun süre kullanılmayan kasların birden sporla buluştuğunda ağrımaya hatta sakatlanmaya başlaması normaldir. 3 ayda ne kadar anabolik gelişme kaydettin bilmiyorum ama kaslarda kuvvetlenme sağladıysan, yemene içmene, özel hayatına dikkat ediyorsan fazla ağrıların olmayacaktır. ölçülerinde zamanlar gelişir 3-5 ayda olup bitecek bir hadise değil. boş şans.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• üç aydır yaptığın için olabiler

0|0
    0|0
  • Şu an yaptığın hareketlere alismistir vucudun ondandir bende 14 yıldır jimnastikcyim oradan biliyorum daha zorlarini dene

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Bana da ayni seyler olmustu, bence sebebi şu; spora basladigimiz ilk zamanlar kaslarimiz sonuk durumdan calisma-gelisme durumuna geciyor ve ilk 2-3 ay hizli ilerleme oldugunu saniyoruz (aslinda uzun zamandir dinlenmekte olan kaslarimiz az calisan kaslarimiz spora baslayinca maksimum calismaya basladigi icin buyuk duruyor ve ilk aylarda cok gelisiyoz gibi oluyor), sonraki aylarda gelisim yavas oluyor cunku bu spor uzun zaman isteyen uzun vadeli bir spor, bide devamlilik cok onemli (ben devamliligi pek beceremiyom tembel bir yapim var :S) mesela spora haftada 5-6 gun gitmek lazim hizli bir gelisim icin bence, ben haftada 3-4 gun gidiyorum genelde 7-8 ay oldu degisim oldu oluyor degisim illaki ama yavas oluyor uzun suruyor, bide son setlerde kaslari baya zorlamak lazim

0|0
    0|0
  • Super set drop set yapma vaktin gelmis

1|0
    0|0
  • vücudun alışmıştır. Her antrenman sonrası ağrı olacak diye birşey yok ama antrenman şeklini değiştirmen gerek artık ve ağırlıklarıda düzenli olarak arttırıyor olman gerek

0|0
    0|0
  • Programını değiştirmen gerekiyor artık.

0|0
    0|0
Yükleniyor...