Zico'nun Fenerbahçesi mi ? Aykut'un Fenerbahçesi mi ?

Ben zico'nun fenerbahçesi diyorum oynanan maçtan zevk alabiliyorduk en azından sıkılmıyorduk .

Zico'nun Fenerbahçesi mi ? Aykut'un Fenerbahçesi mi ?

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• Bne GSliyim ama size gelmiş en iyi t. direktör parreira dır

0|1
    1|0
    • Üstat o günkü takımın yapısını her dönemden daha iyi buluyorum..

Kızlar Ne Diyor 5

• Aykutu affedemiyorum..

0|0
    0|0
  • ziconun ben bir gsli olarak alexın gıtmesıne cok uzuldum en buyuk hata alexı yollamaktı

0|0
    0|0
  • kesinlikle zico nun feneri çok daha iyiydi

0|0
    0|1
  • zico nun feneryaları :)

0|0
    0|0
  • Zico'nun Fenerbahçesi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Zico'nun Fenerbahçesi

0|0
    0|0
  • resmin arkasındakini görmüyorsunuz. zico tek başına bir hiç. iyi olsaydı şu anda real barça bayern gibi takımları çalıştırırdı. o dönem zico nun teknik analizcileri, yardımcıları süper çalışıyordu ziconun tek üstün tarafı oyuncularla duygusal bağ kurmuştu. sezon sonu zico gelsin önümüzdeki sezonla şuanki sezon arasında çok fark olmayacak.

0|0
    0|0
  • Aykut Kocamanın Fenerbahçesi dökülüyor.

0|0
    0|0
  • zico daha ağır basıyor

0|0
    0|0
  • Zico tabiki..

Fenerbahçeliyim ama bu sezon oynanan hiç bi' maçtan haz almadım, Zico zamanında herkes hayranlıkla izlerdi, bizi :/ Chelsea'yi elioduk da Volkanın saçma sapan hatası yüzünden elendik..

0|0
    0|0
  • aykut ne kadar tenkid edilsede bence başarlı.aykutu seviyorum ziko zamanındaki fenerle şimdiki süreçteki piskoloji aynımı.

0|0
    0|0
  • gsliyim bence ziko'nun fenerbahçesi daha iyiydi futbolu zevkliydi chelsea yi bile darmadağın etmişti şimdi plzene karşı zorlandı.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • dagshfdjasdas

shalke Fatih terimide takibe aldı dye haber vardı :D

• futbolu zevk için izliyorum tabiki ziconun fb si

0|0
    0|0
  • Zico iyidi

0|0
    0|0
  • Zico derim ben

0|0
    0|0
  • Evet Zico'nun oyunu daha zevkliydi şuan halı saha maçı gibi hiçbir taktik yok. Zevk = 0

0|0
    0|0
  • sevilla maçı 2-0 ken bu maçı biz çeviririz diyorduk chelsea ye karşı 1-0 yenikken biz bu maçı çeviririz diyorduk. şimdi öyle bir futbol yok sahada. ben ziconun fenerbahçesi diyorum ve ziconun elindeki kadro bu kadrodan daha vasat bir kadroydu

0|0
    0|0
  • Parreira'' nın Fenerbahçesi..

0|1
    0|0
  • Ziconun

0|0
    0|0
  • aykut dediginiz adam daum'un cakmacısı,hoca falan degil...

0|0
    0|0
  • ziko'nun fenerbahçesi

0|0
    0|0
Yükleniyor...