2008'den dün'e kadar barcelonanın bu kadar ezildiği maç hatırlıyomusunuz arkadaşlar?

2008'den dün'e kadar barcelonanın bu kadar ezildiği maç hatırlıyomusunuz arkadaşlar? ayrıca 2013 bayern münih'i mi yoksa 2009 barcelonasımı ?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Barcelona 2008de ezilmedi.dünkü maçtan önce ezildiği tek maç 3-0 yenildiği Beşiktaş maçıdır.dünkü maç hariç barcayı 3 farklı yenen takım yoktu

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• skora ınanamıyorum

1|0
    0|0
  • barca son zamanlarda hep iyiydi çünkü

0|1
    0|0
  • Hayır.Bayern.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bayern her konuda iyi son zamanlarda.

Barcelonanın futbolu sıktı artık. Topla oynama %68 ama 4-0 yenik durumdalar.

Demek ki boş pas çok var maçta.

0|0
    0|0
  • 1997'deki Dinamo Kiev maçından bu yana 4 gol yememişti Barça. Tamam Bayern çok iyi ama Barcelona'yı da yerin dibine batırmaya gerek yok. Futbol bu, top yuvarlak, bugün kötü oynarsın yarın iyi.

0|0
    0|1
  • . tabiki 2013 bayern adamlar realden iyi kontra yapıyo realden biraz daha yavaş fakat daha iyi daha garanti yapıyolar.

0|0
    0|0
  • Hala Madrid !

0|0
    0|0
  • o değil de son 4 yılda 3 final oynayacak Münih .

0|1
    0|0
    • adamlar iki finalide hakettiler ama kaybettiler şansız şekilde

• bütün maçları kaçırmam tvde yayınlanan özellkle elit takımların maçlrını hayatta kaçırmam ama münih gibi kimse ezemedi realde öyle real kontralarla iş bitiriyodu genelde oyun real sahasında oynanıyodu bu maçta kaleye gidemedi barcelona

• Dünyada futbol takımları o kadar salak ki yemin ediyorum Barça'nın taktiği çok kolay çözülebilecek bir taktikdi ve Bayern dersini iyi çalışmış.

• hatırlamıyorum barca futbolun kral takımıydı bence

0|0
    0|0
  • Oyun olarak yine Barca üstündü ama skor hezimet.

0|0
    0|0
  • Hiç hatırlamıyorum.

0|0
    0|0
  • kral öldü. yaşasın yeni kral!

0|0
    0|0
  • En son teyy 2008 demi ezilmiş :D Bu zamana kadar çok takımı ezdi geçti oysa.Yenilen başka takım olsaydı bu kadar çok konuşulmazdı elbet,adamların yenilmesi bile olay oldu rıza baba :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...