Bu lafı kadın etse yorumunuz ne olurdu?

Geçenlerde magazin proqramlarının birinde bir ünlü (Serdar Ortaç) böyle bir laf etti.

"Erkekler aldata bilir.Ama kadın anlamalı ki,erkek bedenen aldatır,ruhen aldatmaz"

nasıl karakterde bir insan böyle düşüne bilir ki?

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bahsettiğiniz insan vasıflı bir filozof olsa söyledikleri düşünülebilir. Ama şarkı sözleri bile anlamsız olan birinin söyledikleri ciddiye alınmamalı bence. Suç böyle insanların ünlü olarak etrafta dolaşıp garip beyanlar vermesini sağlayan bizlerde maalesef!

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Serdar ORTAÇ a bir tokat yapıştırayım bedenen UHEN yapmadım diyeyim saygım sonsuz ruhen diyeyim olmaz mı? :D

1|0
    0|0
    • o da iyiymiş :D ne saçma salak yorum yapmış o zaman bende bedenen hırsızlık yapayım ruhen yapmayayım böyle bir mantık var mı?

• Aynı seviyeye iner ve şöyle derdim "seni çöpe atacağım poşete yazık" onun dışında ki bir cümle ile anlaşmamış çok zor olurdu. :D

1|1
    0|0
  • serdar ortaçtan sonrasını okumadım.malum, adamın beyni toz zerrecikleri kadar

3|0
    0|0
  • şerefsizler aldatır bence..biz arıyor bulamıyoruz onlarda da fabrıka gibi vur-kaç başka ne olabilir ki..seven insan aldatmaz arkadasşımm..

1|0
    0|0
  • Nasıl bir karakterde mi :) karakteri var mı önce onu bir sor. Bunu diyende karakter olamaz...

1|0
    0|0
  • Beden zevklerini tatmış biri için gayet mantıklı bir söz. Adam kendi durumunda hak veriyorum

0|0
    0|0
  • çok saçma o zaman kaınlar hem bedenen hem ruhen aldatıyor :S

0|0
    0|0
  • serdarcım yapar bazen böyle espiriler :)

0|0
    0|0
  • serdar ortac? karakter?:))))))

kraker ya da krater demek istedin sanirim?

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• diyor ki :" biz erkeğiz, pipimiz açıkta gezmenin guru verici olduğunu düşünen bir toplumda büyüdük, hiç saklama gereği duymadan kızların cesaret edmeyeceği haltları karıştırırız yinede kirlenmeyiz.ruhen aldatmayız, bedenen aldatıncada defo mefo olmuo zaten iiz yani biz.. ama kadınlar aldtamaz " dio efenim..ne içmiş bilemedim:)

1|0
    0|0
  • Onu çöpe atacağım poşete yazık.

1|0
    0|0
  • Sence o adam ne dediğini biliyor mu ?

0|0
    0|0
  • aşk bu kızılötesi yaralı müzesi hareket edemem

0|0
    0|0
  • ayy beyinsizz adam sıcayım ona ya ... sex manyağı o evlencekte aile babası olcak . nah

0|0
    0|0
  • kadın, sevişsin ama sevmesin der. erkek, sevsin ama sevişmesin der.. Anladın mı dostum ?

1|0
    0|1
Yükleniyor...