Squat yapıyorum bacaklarim kalınlaşır mı?

Arkadaşlar 2 haftadır squat ve benzeri egzersizlere başladım. Üst bacaklarim kalındı ve bazı yakınlarım squatın kas yaptığını söyledi. Zaten bacaklarim kalındı şimdi squat yaparsam daha da kaslanır erkek bacağı gibi olur diye korkuyorum kaslı kaslı. Onun dışında kalçama da çok iyi geliyor ne yapmalıyım?

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Çok ağır yapma az normal yap ama sık sık yap yediklerine dikkat etmen önemli ve kesinlikle bunlara dikkat etmezse bacakların acayip kalınlaşır ama beli incekttiği için bence güzel bir hava oluşuyor kızlarda.

1|0
    0|0
    • Dikkat ediyorum yediklerime ve aynen kızlarda çok hoş duruyor

• Bencede :D

• eic için teşekkürler :)

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaşlar totoyu eritmek istiyorsanız bisiklet sürecek, ip atlayacak, koşacaksınız. Ağırlıkla çalışıyorsanız kas hacminiz artacak tabi.

1|0
    0|0
    • Küçültmek istemiyorum memnunum sadece sıkılaşması gerek

Erkekler Ne Diyor 14

• squat gibi kasları uzatıcı hareketler vücut yağlıysa yağı atmana, yağ oranın düşükse (yağ oranı kadınlarda minimum %10 olur daha aşağısı öldürür) kasların gelişmesine neden olur. fakat kadınlarda östrojen hormonu baskın olduğundan erkek gibi bacak kası yapman zaten zor iş, bunun için özellikle uğraşman gerekli. yani sadece squat yaparak kalın bacakların olmaz korkma.

1|0
    0|0
  • Görmek lazım

1|0
    0|0
  • fazla yapma

1|0
    0|0
  • Squat; bacak kalça ve karın kası yaptırır bu doğrudur ama dediğin gibi erkek bacağı kadar da kas yaptırmaz zaten bayanlarda testesteron denilen erkeklik hormonu çok az salgılanır ve bundan dolayı dediğin şey biyoloji ye ters düşer.

1|0
    0|0
  • Hiç birşey olmaz yap.

1|0
    0|0
  • hayır kalınlaşmaz

1|0
    0|0
  • Balina gibi olma sonra

1|0
    0|0
  • kalf dediğimiz bölgeler gelişir abartırsan acayip erkek bacağına benzer ama popoya iyi gelir

1|0
    0|0
    • Mesela ne sıklıkla

• Onun yanında yürüyüş falan da yapıyorum ama hep üstten veriyorum ustum çok ince altim kalın umarım sıkılaş8rım

• vücut yapınıza da bağlı armut tipi vücudunuz var zor yani mankenler gibi olamazsınız

• Bırak bacagı , totiş bile kabak gibi ortaya çıkar :D

1|0
    0|0
    • Ya büyütmeye çalışmıyorum yeterince büyük sıkılaşsın yeter benim için ama onu yaparken diğer bölgeleri de mahvetmek istemiyorum :D

• Ahahaha :D Sıkılaşması için koşucan :D Squat genleştirir unutma :D Koşu ise sıkılaştırır çünkü totiş çevresini erityo :D Bu ikisini yapanlar zaten o hayallerinde kadın profiline ulaşyo :D :D

• Ay hadi inşallah o zaman :D

• Az yap daha faydasını görürsün

1|0
    0|0
  • Hayır çok güzel olurlar merak etme

1|0
    0|0
  • Devam et yapmaya

1|0
    0|0
  • bacakların yumuşak mı sert mi şu an?

1|0
    0|0
  • Kalinlasicak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• hayiiir tabii ki. az yaparsan kas olmuyor aksine incelme oluyor. Biraz da sıklasiyor. kac kerr yaptigina bagli gunde 50-100 kere idealdir cok daha yaparsan Hem kalcayi acayip buyute bilir hemde bacaklari kalinlastirir.

1|0
    0|0
  • Squati cok abartma cidden kaslari zorlayan bir egzersiz ve kalinlastirir , arad yap. Onun yerine yuruyus yap daha guzel olur

1|0
    0|0
  • Squad kalca buyutmek için etkili ama aşırı derecede bacak kalinlastiriyor özellikle de üst bacak kadin gibi narin bir varlikta iğrenç duruyor bize kesinlikle yaptirmiyor ritmik jimnastikciyim kaslarimizi uzun ince geliştiriyoruz ki o sekilde olmasın diye eger istersen başka etkili hareketler var onları verebilirim

1|0
    0|0
    • Çok iyi olur ya verebilir misin hareketleri

• kalınlaşmaz sıkılaşır ve daralır

1|0
    0|0
Yükleniyor...