Güzel ve Sıkı Kalçalar?

Arkadaşlar sıkı ve güzel kalçalara sahip olmak için ne yapmalı sizce? Spor salonu dışında tabi! Saçma sapan şeyler yazacaksanız yazmayın lütfen sıkıypsunuz!

0|1
6|24

En İyi Erkek Görüşü

• Iki kuzenimi ve annemi istedikleri vucuda kavusturdum cok kisa surede. Yardimci olabilirim ama oylesine yaziyorsan beni ugrastirma gercekten yapacaksan yardimci olurum. Yalnizca fitness, zumba veya plates yardimci olmaz beslenme bu isin en onemli kismidir. Ne zaman ne yiyecegini bilmelisin. O konuda da yardimci olacagim.

0|0
    0|0
    • Kalçam büyük ve genişte. bikini giymek bile istemiyorum birax kalkık ve sıkı olsa yeter ama fazla vaktimde yok ve yarsımcı olabilirsen çok memnun olurum

• Zaten zaman en önemlisi.. Uzun sürede herkes yapar önemli olan kısa sürede yapmak. Ama dediğim gibi dediklerimi yapacaksan yapalım yoksa uğraştırma beni çünkü gerçekten zahmet isteyen bir durum. Eğer kararlıysan bana mesaj at.

• Eig icin tesekkurlwr. Seninle tanismis miydik?

En İyi Kız Görüşü

• squat yapa bilirsin. ben gunde 50+ kere yapiyorum 1 ayda faydasini gordum. :)

0|0
    0|0
    • Canım kalçam zaten büyük squat yaparsam fena...

• aa nasil Baya ise yariyor. ip atlamayi dene veya koşmayi

• Saol bide onları denicem artık

Erkekler Ne Diyor 23

• yaşın ve kilon çok önemli. bunun dışında tabiki spor salonlarına gitmeden ve yardım almadan da istediğin vücuda ulaşabilirsin fakat bunu cidden istemelisin. yediğine içtiğine dikkat et, youtube'da tonlarca kalça egzersizi var evde onları yap. belki bir iki ufak alet de edinebilirsin. bol şans.

0|0
    0|0
  • kalçanın ölçüsünü bilmiyorum ama endişe etme eğer sadece beline yönelik spor yaparsan kalçan ortaya çıkar bu iyi bir görünüş sağlar.

otururkende poponun yanaklarını toplayarak oturursan yuvarlak popo hatlarına sahip olursun.

örnek; kalça geniş olmasına rağmen belin inceliği iyi bir görünüş oluşturuyor. şu görünüş sıfır bedenden çok daha fazla etkilidir.

http://i.hizliresim.com/2Z8zNO.jpg

0|0
    0|0
  • Yağ oranını indireceksin..
    P90x - 21 day fix gibi programları araştır.

0|0
    0|0
  • spor yapcan

0|0
    0|0
  • Egil kalk ypacan knk

0|0
    0|0
  • penisimi surerek guzel kalcalar yaparsin bebis

0|0
    0|0
  • Evde squat ve plank yapabilir sin

0|0
    0|0
  • abla squat büyütmez ya yani evet büyüttüğü olur da seninki gibi yağlı kalçayı squat önce küçültür yani. kas çalıştırma hareketi sonuçta o önce yağın erimesi lazım. yağ gidince de sertlik gelir zaten

0|0
    0|0
  • Squat

0|0
    0|0
  • Köpek pozisyonunda ayak tabanınla tavana çivi çakma hareketi var anlayabildiysen umarım dene, faydalı

0|0
    0|0
  • sporsuz olmaz

0|0
    0|0
  • Squat yap

0|0
    0|0
  • Spor yapıcan ve dengeli beslenicen :)

0|0
    0|0
  • Dengeli beslenme ve squat ile kısa zamanda gözle görülür değişim sağlanır.

0|0
    0|0
  • spor yapmalısın ve koşmalısın bisiklete binmelisin.

0|0
    0|0
  • Squat çalış

0|0
    0|0
    • Squat büyütüyor ya! Zaten büyük sadwcw sıkılaşsın istiyorum

• Bol bol yuruyuş yap yemene dikkat et o zaman

• sıkı kalçanın güsel olduğu fikrinde değilim :)

0|0
    0|0
  • spora git?

0|0
    0|0
    • Vaktim yok fazla yoğun proğram veriyorlar

• 1 saatini ayıramıcakmısın? o kadar yogunsan evdede yapamasın spor 15 dk la olcak iş degil 1 saat 1.30 saatini ayırman lazım.

• Evde suqad çalışabilirsin

0|0
    0|0
  • Çömelme egzersizi , hücum bide kaldırma bunları araştır

0|0
    0|0
  • squat yap biraz da yediklerine dikkat et

0|0
    0|0
  • Squat yap

0|0
    0|0