Evde Hırsızla karşılarsınız naparsınız?

Evde yoksunuz içeri giriyorsunuz ve evde hırsızla karşı karşıya geliyorsunuz.Hırsız sizden özür diliyor.Ve onu polise vermemizi rica ediyor böyle bir durumda kalırsanız naparsınız?

0|0
13|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bundan 11 yıl önce benzeri bir durumla karşılaşmıştım ben eve geldiğimde malum arkadaş balkona tırmanmaya çalışıyordu göz göze geldik sonra yukarıya çıkmak yerine aşağıya inmeyi tercih etti konuşmasına fırsat kalmadı benim anlım kendisinin burnu ile tanıştı bu tanışma nedendir bilinmez birkaç kez ardı ardına devam etti hem sonrasında devriye gezen ekip otosunun evimin önünde geçtiği ana denk geldi memur arkadaşlar çok misafir perver olduklarından kendisini illa misafir etmek istediler. O günden sonra hırsızlar bizim mahalleyi pek sevmiyorlar. Saygıda kusurmu ettik acaba anlamadım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Ben bu olayın gerçeğini yaşadım,gece 4 gibiydi balkondan sanki birilerinin girdiğini hissetmiştim herhangi bir ses değil,sezgilerimle.daha sonra içeri girdiğimde uzun boylu bir çocuk.donup kaldım o anki psikolojiyle ve beni görünce o da dondu ve kaçtı.sesimi bile çıkaramadım.polisler doldu evin içine ve dedilerki,kimse sizin gb soğuk kanlı değil,eğer bağırmış olsaydınız,kesin yaşamıyor olurdunuz..

0|1
    0|0
  • kabus gibi bişey:(

0|0
    0|0
  • ne arıyorsun derim:))

napcam kaçmaya çalışırım:))

0|0
    0|0
  • Evde tutarım onu illaki ,sonra polisi çağırırım

0|0
    0|0
  • dört kangalımı üstüne salarım

0|0
    0|0
  • Tutulur kalırım öyle Allah kimsenin başına vermesin :)

0|0
    0|0
  • daha önce bir arkadaşla aramızda muhabbeti geçmişti çekmecemdeki makası filan çıkarırım bıçaklarım demiştim ona sonra içerden sesler gelmişti nasıl korkmuştum içeri gidip bakamadım bile. yani burda ne yazarsan yaz karşına çıksag*tgibi kalırsın :)

0|0
    0|0
  • Yurt odasına girecek kadar mı yokluktasın nan derim :)) Para verip yollarım..

0|0
    0|0
  • tamam derim hiç sorun değil :/

0|0
    0|0
  • vermem polise. vijdanlıyımdır.

0|0
    0|0
  • Bizim evden iş çıkmaz sana hacıııı derim.

0|0
    0|0
  • cevap vercek halim kalmaz elim ayağım titrer

0|0
    0|0
  • ilk önce adamı döverdim sonrada polise şikayet edrdim. :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Öyle yalvaracak bir hırsız pek çıkmaz sanmam. Hepsinin üstü cephanelik gibi, silah, bıçak vb meteryaller taşırlar. O korku, panik anında sizden kaçamazsa sizi yaralayıp veya darp edip kaçar.

0|0
    0|0
  • özür diliyorsa silahsızdır... büyük ihtimalle evde illaki koli bantı vardır sandalyeye oturtur bir güzel paketler polisi beklerim :)

0|0
    0|0
  • sesini duydugumda ve hirsiz oldugundan eminsem evden hizla cikip kapiyi uzerine kitlerim. en yakin komsudan polisi arardim. bukadar. polisde 3-4 saate gelirse oh mis

0|0
    0|0
  • ozur dılemeden altımda can cekısır

0|0
    0|0
  • ben karşılaştım geçen sene, niyeyse beni görünce kaçmıştı :/

0|0
    0|0
  • o anki psikolojiyi kimse bilemez

0|0
    0|0
  • direk Allah ne verdiyse kafa göz dalarım bızım eve gıren hırsın sansı hıc yok rica mica durumu kalmaz zaten dırek benı gorunce ıptal olur

0|0
    0|0
  • mahhaleliye deki bu hırsız :)

0|0
    0|0
  • bizde yalanda yoğ hilafta yoğ arkğadaş çok gorğiyom laaann

0|0
    0|0
  • polis çağiririm...:D

0|0
    0|0
  • Saçına sakız yapıştırırım.