Bunları yaparsam 1 ayda kaç kilo veririm?

Merhaba ben 60 kiloyum,165 boyundayım.53-54 kilo kadar olmak istiyorum. Her gün oruç tutarak bütün gün spor yaparsam kilo verir miyim 1 ayda? Oruç beni hiç tutmaz çok enerjiğimdir hiç sıkıntı yok yani benim için. Oruçluyken;
Sabah 1 saat kardiyo
Evde videolu egzersizler (hani youtubede oluyor ya)
Squat-thigh gap
İşte mekik şınav bacak karın kol kalça basen çalıştırma hareketleri.
Molalarla bunları sürekli yapsam iftara kadar zaman geçirsem iftarda da yağsız şekersiz ekmeksiz karnımı doyursam 1 ayda kilo verebilir miyim?
Not :2 avuç kadar göbeğim birazcıkta basenim var :(

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• eğer kafana koymuşsan istediğin her kiloyu verebilirsin. bu konuda oruç eğer sana manevi destek sağlayacaksa tut. ama sadece aç kalmak için oruç tutacaksan bu zor bir yol. çünkü vücuduna gerekli proteini, yağı, suyu, kaloriyi vermezsen mevcut suyu atıp 2 kilo verdikten sonra işlerin çok zorlaşır. beslenme konusuna hiç karışamam çünkü senin vücudunu bir diyetisyen hariç kimse senden iyi tanıyamaz, ne iyi geliyorsa onu ye. fakat 1 saat kardiyo yerine 20 dakika interval kardiyo yapmanı öneririm. mümkünse bütün kardiyolarını interval yap, nabzını yükselt sonra düşür. bol şans.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Veremezsin. 1 saat cardio yapmak demek senin vücudunun susuz kalması demek. Onu geç bir de üzerine squat vs diyorsun. Ayrıca spor yaptıktan bir saat sonra hafif bir şekilde beslenmelisin ki vücudunun kas yapımı desteklensin. Mahvedersin kendini aman diyim.

0|0
    0|0
    • Ya ama gerçekten ben normalde de çok su tüketmeyen birisiyim yine aynı durumdayım normalde de böyle spor yapıyorum sadece su ve yemek yok çok şey değişir mi :(

• uzun süre aç kalmak zaten sağlıklı değil ayrıca su da içmiyorsun bu vücudunun zayıf düşmesine neden olur, metabolizman yavaşlar kilo veremediğin gibi sonra normal yemene döndüğünde kilo alırsın yarardan çok zararı olur. Lütfen oruç tutmadığın zamanlar ve diyet yapmadan sağlıklı beslenerek sporunu yapmaya çalış

Erkekler Ne Diyor 3

• Yarım kilo felan

0|0
    0|0
  • Verir gibisin

0|0
    0|0
  • oruç tutarak kilo vermek zordur. günde tek öğün akşam yemek bünyeyi oldukça yavaşlatır.

0|0
    0|0
    • İftarda ve sahurda hafif beslensem?

• sadece otla salatayla beslenilerek zayıflamak bir insanın kendine yapacağı en büyük yanlışlardandır, yağ değil kas yıkarsın ve sonra skinny fat denilen duruma düşersin.

Kızlar Ne Diyor 2

• 5-10 arası.

0|0
    0|0
  • bayılıp kafanı bir yere çarparsan bir daha gözünü bile açamayabilrisin valla tercih senin. aç karna spor yapıldığı nerede görülmüş? su da içemeyeceksin vücut iyice halsiz kalır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...