Sevgiliniz sizinle öpüşmüyor diye ayrılırmıydınız ?

bu sorum BAYANLARA ; 18 19 yaşındasınız bu zamana kadar kimseyle öpüşmediniz erkek arkadaşınızdan sırf sizi öpmek istiyor diye ayrılırmısınız ?

bu sorum ERKEKLERE ; sevgilinizle 1 yıla yakındır çıkıyorsunuz öpmek istediniz öptürmedi sevgilinizden bu yüzden ayrılırmısınız ?

Güncellemeler:
sevip sevmemekle alakasız ikinizde birbirinizi seviyorsunuz ama ilk öpüştügünüz erkegin özel olmasını istiyorsunuz evleneceginiz erkek olmasını istiyorsunuz

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• elinden tutar nikahı basarım usta öptürmeyen kaç kız kaldı lan ülkemizde onuda ben bulacam ve ayrılacamm daha neler o varya kesin kadir gecesinde felan doğmuştur... :)

1|0
    0|0
    • kadır gecesinde dogdum gerçektende :D

geri kafalı diyorlar bana çok umrumdaydı ya

• istanbulda mısın ? :)

• evet

Erkekler Ne Diyor 11

• Ben ayrılmazdım. Ama bence izin vermelisin çünkü öpüşmek istemesi sevgisinin göstergesi. Bende öpüşmek istedim çünkü seviyorum ve sevgim arttı ona karşı. Bağlılıkta artıyor emin olabilirsn.

1|0
    0|0
  • Kesinlikle hayır evlenmeden dokunmam zaten...

1|0
    1|0
    • senin gibi erkekler kaldı mı ya ? :)

• Amin İNSALLAH... Teşekkür ederim... Sevmek budur zaten öpüşüp koklaşmak değil...yanımda olsa bile ben öpmem dokunmam en fazla el ele tutuşur seninde dediğin gibi en fazla sarılırım abartmam şehvet gidermek içindir o öpmek elleşmek cinselliğe girişmek ... Eğer şehvet gidermek istiyosan o sevdiğin olmamalı olursa o sevdiğin değildir ne zaman evlendin SENİN oldu o zaman ne yaparsan yap BANANE... ;) :))

• evet kesinlikle katılıyorum eger karşındaki sevgilinse onu sevdigin için yanındaysan illa öpmek farklı şeyler yapmak gerekmiyor onun yanında olması beraber geçirdiginiz her dakika herşeye bedel olmalı onun dışında bence gereksiz

• öpüşmemişsek sevgili nasıl olduk ki? sevgili olmamın miladı öpüştüğüm andır. öpüştükten sonra bir kıza sevgili derim. yoksa normal arkadaş işte yani

1|0
    1|1
  • abazanlığın luzumu yok kız istemiyorsa öpmem herşeyin zamanı var

1|0
    1|0
  • asla ayrılmam daha fazla bağlanırım, aslında bu konuya ne kadar önem verdiğini anlarım.

1|0
    0|0
  • kıza bağlı çok güzelse ve seviyorsam ayrılmam sevmiyorsam ve güzel değilse ayrılırım.

1|0
    0|0
  • ayrılık sebebi olamaz.

1|0
    0|0
  • Ayrılık sebebi olmamalı, ama sende zamanla öptür güveniyorsan tabi.

0|0
    0|0
    • bi erkege ne kadar güvenebilirsin ki ona her konuda güveniyorum ama bu konularda güvenemem bu zamana kadar hiç aramızda böyle bişey sorun olmadı istemedigimi biliyor çünkü 1 yıldır çıkıyoruz nerdeyse ama ya bir gün olursa..

• Ya bir gün ne olursa, bilmiyorum kararlarından ödün verme ayrılıyorsa da ayrılır, senin hayat anlayışınla onunki bir olmayabilir.

• haklısınız

• opturmeyen kıza bayilirm daha cok baglanirim ayrilmam aramızda soguma falanda olmaz

1|0
    0|0
  • ayrilmam ama cok kirilirim.

2|0
    0|1
  • o kızı daha çok severdim hatta hiç terk etmeyi düşünmezdim hatta evlenmeyi düşünürdüm :)

1|0
    0|0
    • bi dakka kardeşim önce ben düşündüm yaaa :D

• inşallah hayatta hep mutlu olursun senin gibi kızlar mutlu olmayı hakediyor Allah gönlüne göre versin :)

• amin teşekür ederim Allah temiz yürekli herkese temiz insanları nasip etsin..

Kızlar Ne Diyor 3

• beni öpmek isteyen erkek arkadaşımı alır karsıma konusurum anlatırım durumu hala anlamamışsa ve ısrar edıyorsa ayrılırım benım için özel olan bir seye saygı göstermeyen insanla hayatta ne paylaşabilirim ki

2|1
    1|0
  • Ayrılmam tabiki öpüşmek için mi birlikte olunur çok saçma

1|1
    0|0
  • ım ayrılabilirler biz kızlar sevmediğm insanı öpemeyiz zaten sen öpmek istediğn zaman öpersn zorlamann alemi yok

1|0
    0|0
Yükleniyor...