Kadın bir başka kadına ait adama neden asılır?

Kadın kadına bunu yaparsa, Adam ne yapsın? aldatan erkek bunu yaparken bir başka kadından destek alır, erkek ben sahip oldum diye düşüne dursun aslında sahibini değiştirmekten öteye gitmemiştir. kadın kendi cinsi tarafından sömürülmekte fakat erkeği suçlamaktadır. bu konuda fikir ve görüşleri özellikle bayanlardan almak istiyorum.

Güncellemeler:
Exael diye biri varmış, cahillerle konuşmazmış, bilginle aydınlatsan ne olurdu? fakat kendisi lafını söyleyip kaçanlardanmış, ben bildim seni sen hep üstte olmak isteyenlerdensin. sözüm meclisten dışarı sadece aramızdadır... cam kırıkları gibidir bazen kelimeler insanın ağzına dolar . sussan acıtır konuşsan kanatır.

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• kadın verirse erkek alır kadın kadınlığını bilicek erkekte dur diyicek tabi bir noktada

0|0
    1|2

Kızlar Ne Diyor 5

• Bir erkek o mutlu olsun diye sürekli çaba sarf eden,namusuyla alnının akıyla kocasına hizmet eden,şefkat gösteren karısını,hiç bir halta yaramayan tek görevi bir kaç saatlik zevk vermek,ve karşılığında ücretini almak olan bir kadına neden deyişir?Karaktersiz ola bilir mi o erkek acaba?

0|0
    0|1
    • siz soruyu yanlış anladınız sanırım. buna bende anlam veremem zaten :)

• konuyu çok güzel çarpıtmışsın ve bir tarafa çok iyi kaydırmışsın öncelikle tebrik ederim.ama söyle düşün senn sevgilinede asılan bir sürü erkek vardır peki sevgilin bunlara karşılık verirmi?verirse şuç sevgilinde değil öteki adam da mıdır.ikisindede suç vardır ama sevgilinde daha ağır basar suç bnce. hangi cins olursa olsun sevgilisi varken biri yavşadı die ona kayarsa adilik yapmış olur.konu bu kadr basit

0|0
    0|0
  • evt simd biri erkek sana "ait" bir kadina neden asilir?erkek erkege bunu yaparsa,kadin ne yapsin?aldatan kadin bunu yaparken bir baska erkekten destek alir,erkek ben sahip oldum diye dusune dursun aslinda sahibini degistirmekten öteye gitmemistir.erkek kendi cinsi tarafindan somurulmekte fakat kadini suclamaktadir.bu konuda fikir ve gorusunu özellikle soruyu sorandan yani Quake2013'den almak istiyorum:D

0|0
    0|1
    • benim sorumla yanıt vermiş olman seni haklı çıkartmaz 1, kadınla erkeği aynı kefede görmen tamamen yanlış 2, kadın aranıyor ise erkek dur demez hiç bir zaman 3, kadın giyimi ve görüntüsü ile bir erkeği baştan çıkartabilir 4, uçkuru gevşek olan erkektir 5. Ben kabul ediyorum bizler size karşı zayıfız. ama laf ebeliği yapmayız.

• cahil biri olduguna kanaat getirdim tartismaya girmek istemiyorum.

• Hirsizin hic mi sucu yok?

0|1
    0|0
  • kaşarlıgından

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kadınlar kendi aralarındaki çekişmelere biz erkekleri de alet ediyorlar. Amaç o erkeğe sahip olan kadını sinir etmek için böyle bir yola başvurur. Bu kadın milleti cins yaa.

0|0
    0|0
  • utanmasan aldatan erkek haklıdır diyeceksin? kadın bunu yapıyor diye erkeğin hemen gidip ona yavşaması çok normal mi?

1|0
    0|0
  • kıskançlık dan olabilir...

0|0
    0|0
  • Yani aldatan erkekte değil, aklını çelen kadında suç vardır :))

0|0
    0|0
  • canı sıkılıyordur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...